V 1984-1985

Po zaatakowaniu Ziemi przez humanoidalne jaszczury wprowadzili oni swoje - przypominające nazistowskie - rządy. Tylko mała grupka ludzi podejmuje walkę. Powstańcom przewodzi fotoreporter Mike Donovan, Dr Julie Parrish oraz dowódca najemników Ham Tyler. Przebranym za ludzi najeźdźcom natomiast przewodzi ich królowa, Diana.

Reżyseria
Scenariusz

Odcinki zobacz wszystkie 19 odcinki

Sezony
Lata

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 26 zdjęć

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Po zaatakowaniu Ziemi przez humanoidalne jaszczury wprowadzili oni swoje - przypominające nazistowskie - rządy. Tylko mała grupka ludzi podejmuje walkę. Powstańcom przewodzi fotoreporter Mike Donovan, Dr Julie Parrish oraz dowódca najemników Ham Tyler. Przebranym za ludzi najeźdźcom natomiast przewodzi ich królowa, Diana. miodzik

Gatunek
Sci-Fi, Przygodowy, Akcja, Thriller

Szczegóły

Premiera
1984-10-26 (świat)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
V: The Series
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 60 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 3 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Anonimowy 2009-03-29

Sporo rażących błędów – “V” 1983 http://fdb.pl/film/3437-v
“V: Decydująca bitwa” http://fdb.pl/film/3485-v-decydujaca-bitwa
“V” (1984 – 1985)

Niestety dalsze przygody bohaterów w kolejnej odsłonie czyli "V"- serial (1984 – 1985) to już totalne nie porozumienie, wiele błędów:( wiemy, że jaszczurów nie można było zabić z normalnej broni a w tym serialu trzaskają do nich ze zwykłych pocisków i jaszczury padają jak muchy, po drugie w poprzednich filmach jaszczury używały syntezatorów zmieniających wydźwięk mowy ponieważ jaszczurza a ludzka różniła się bardzo, a tutaj zupełnie o tym zapomnieli, jaszczury tego nie używają i gadają ludzko, po trzecie;p szczerze jest tyle dennych, głupawych motywów… tyle czasu ludzie z nimi walczą, a nadal posługują się tymi pistolecikami a przecież nie raz ruch oporu przejął statek bojowy czy też broń jaszczurów… Po czwarte dziwi mnie również, że ruch oporu tak frywolnie sobie działa praktycznie bez ukrycia a jaszczurza banda nie potrafi go stłamsić… serial składa się z 19 odcinków po 46 minut i szczerze męczę go już rok ponieważ jest naprawdę kiepsko wykonany.

Współtworzą