Po zaatakowaniu Ziemi przez humanoidalne jaszczury wprowadzili oni swoje - przypominające nazistowskie - rządy. Tylko mała grupka ludzi podejmuje walkę. Powstańcom przewodzi fotoreporter Mike Donovan, Dr Julie Parrish oraz dowódca najemników Ham Tyler. Przebranym za ludzi najeźdźcom natomiast przewodzi ich królowa,… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Sezony
Lata

Po zaatakowaniu Ziemi przez humanoidalne jaszczury wprowadzili oni swoje - przypominające nazistowskie - rządy. Tylko mała grupka ludzi podejmuje walkę. Powstańcom przewodzi fotoreporter Mike Donovan, Dr Julie Parrish oraz dowódca najemników Ham Tyler. Przebranym za ludzi najeźdźcom natomiast przewodzi ich królowa, Diana. miodzik

Gatunek
Sci-Fi, Przygodowy, Akcja, Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
1984-10-26 (świat)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
V: The Series
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 60 minut
Wiadomości 3
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Anonimowy

Sporo rażących błędów – “V” 1983 http://fdb.pl/film/3437-v
“V: Decydująca bitwa” http://fdb.pl/film/3485-v-decydujaca-bitwa
“V” (1984 – 1985)

Niestety dalsze przygody bohaterów w kolejnej odsłonie czyli "V"- serial (1984 – 1985) to już totalne nie porozumienie, wiele błędów:( wiemy, że jaszczurów nie można było zabić z normalnej broni a w tym serialu trzaskają do nich ze zwykłych pocisków i jaszczury padają jak muchy, po drugie w poprzednich filmach jaszczury używały syntezatorów zmieniających wydźwięk mowy ponieważ jaszczurza a ludzka różniła się bardzo, a tutaj zupełnie o tym zapomnieli, jaszczury tego nie używają i gadają ludzko, po trzecie;p szczerze jest tyle dennych, głupawych motywów… tyle czasu ludzie z nimi walczą, a nadal posługują się tymi pistolecikami a przecież nie raz ruch oporu przejął statek bojowy czy też broń jaszczurów… Po czwarte dziwi mnie również, że ruch oporu tak frywolnie sobie działa praktycznie bez ukrycia a jaszczurza banda nie potrafi go stłamsić… serial składa się z 19 odcinków po 46 minut i szczerze męczę go już rok ponieważ jest naprawdę kiepsko wykonany.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Aladyn
40 pkt.
2
miodzik
39 pkt.
3
burial
17 pkt.
4
Ronaldinho
8 pkt.
5
Asia
6 pkt.
6
Jankes
4 pkt.
7
kaskader
4 pkt.
8
PSchem
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…