Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andrew Stanton |
8,5
|
|
Mark Andrews
(reżyser drugiej ekipy)
|
8,0
|
|
Eric Brevig
(reżyser drugiej ekipy) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
9,0
|
|
Ben Dixon
(asystent)
|
||
Samar Pollitt
(asystent)
|
||
Andrew Ward
(asystent)
|
||
Chloe Chesterton
(asystent)
|
||
Joey Coughlin
(asystent)
|
||
Tommy Gormley
(asystent)
|
||
Hillary Schwartz
(asystent)
|
||
Christopher Barnes
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Toby Hefferman
(asystent) (druga ekipa)
|
||
James McGrady
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Jeff Taylor
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Peter Silberstein
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Mollie Stallman
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Bac DeLorme
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Betsy Magruder
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Jeremy Reisig
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Ellen Rosentreter
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Jody Spilkoman
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Fraser Fennell-Ball
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lily Garcia
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toby Hosking
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Pearson
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrew Stanton |
8,5
|
|
Mark Andrews |
8,0
|
|
Michael Chabon | ||
Edgar Rice Burroughs
(powieść "A Princess of Mars")
|
||
Annie Penn
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Kate Morrison
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Louise Wade
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jim Morris
producent
|
||
Colin Wilson
producent
|
||
Lindsey Collins
producent
|
8,0
|
|
Bob Roath
współproducent
|
||
Duncan Broadfoot
kierownik produkcji
|
||
Adam Teeuw
kierownik produkcji
|
||
Jan Foster
kierownik produkcji
|
||
Steve Harding
kierownik produkcji
|
||
Ellen H. Schwartz
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Jennifer Teves
nadzorca produkcji
|
||
Lori Korngiebel
nadzorca postprodukcji
|
||
Laurel Ladevich
nadzorca postprodukcji (dodatkowy)
|
||
Sharyn Shimada-Huggins
nadzorca produkcji (druga ekipa)
|
||
Ellen Wolff
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Richard Daldry
koordynator produkcji
|
||
Meredith Humbracht
koordynator produkcji
|
||
Vrushank Shah
koordynator produkcji
|
||
Elona Tsou
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Lucie Bourgeau
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kelsey Daniels
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jenny Fumarolo
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kelly Taylor-Dias
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Brandon Hamilton
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Allysa Amundson
producent (asystent)
|
||
Daniel Combs
producent (asystent)
|
||
Jessica Blackmon Harris
producent (asystent)
|
||
Christina F. Julian
producent (asystent)
|
||
Mario Iscovich
konsultant produkcji (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Barbara Jo Bosier
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Natania Cook
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lucy Cover
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alicia Davies
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Oliver Hazell
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Diana Lewis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Carly Lewisohn
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ryan McDowell
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rachel Moceri
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Russell Nunley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Leslie Quan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brooke Schaertl
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Edwina Sercombe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Toby Spanton
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rob Wise
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kit Conners
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kenneth S. Hill
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Josh Muzaffer
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ryan Pederson
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jason Seaton
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Lizzy Sherry
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Mark White
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jhonny Zurita
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Sasha Veneziano
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erika V. Carlson
kierownik produkcji (asystent) (Utah) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tiffany Gomes
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Halberg
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tal Levitas
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Colin McDermott
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer S. Milliman
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John David Moffat IV
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nate O'Mahoney
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carolyn O'Reilly
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Tunberg
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oren Tuvia
kierownik produkcji (asystent) (ponownie nakręcone ujęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Otty
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Taylor Kitsch
John Carter
|
6,9
|
|
Lynn Collins
Dejah Thoris
|
||
Samantha Morton
Sola
|
6,9
|
|
Willem Dafoe
Tars Tarkas
|
8,0
|
|
Thomas Haden Church
Tal Hajus
|
||
Mark Strong
Matai Shang
|
7,4
|
|
Ciarán Hinds
Tardos Mors
|
6,9
|
|
Dominic West
Sab Than
|
6,9
|
|
James Purefoy
Kantos Kan
|
7,5
|
|
Bryan Cranston
Powell
|
7,8
|
|
Polly Walker
Sarkoja
|
6,9
|
|
Daryl Sabara
Edgar Rice Burroughs
|
6,0
|
|
Arkie Reece
Mistrz Helm
|
6,0
|
|
Davood Ghadami
Staymaster
|
||
Pippa Nixon
Lightmaster
|
||
James Embree
Thern
|
||
Philip Philmar
Thern
|
||
Figs Jackman
Mężczyzna z melonikiem
|
||
Emily Tierney
Piękna kobieta przy drzwiach w Nowym Jorku
|
||
Edmund Kente
Urzędnik obsługujący telegraf
|
||
Rupert Frazer
Thompson
|
||
Nicholas Woodeson
Dalton
|
6,5
|
|
Kyle Agnew
Stajenny
|
||
Don Stark
Dix, właściciel sklepu
|
||
Josh Daugherty
Awanturnik
|
||
Jared Cyr
Awanturnik
|
||
Sean Carrigan
Kawalerzysta
|
||
Dusty Sorg
Nerwowy kapral
|
||
Christopher Goodman
Strażnik palisady
|
||
Amanda Clayton
Sarah Carter
|
10
|
|
Akima
Przywódca Apaczów
|
||
Joseph Billingiere
Apacz
|
||
Aldred Montoya
Apacz
|
||
Phil Cheadle
Thern w jaskini
|
||
David Schwimmer
Młody wojownik Tharków
|
7,1
|
|
Arnie Alpert
Członek rady
|
||
Ian Ray
Członek rady
|
||
Peggy Clements
Członkini rady
|
||
Evelyn Dubuc
Członek rady
|
||
Jhil McEntyre
Członek rady
|
||
Daniel O'Meara
Vas Kors
|
||
Emma Clifford
Lightman / Sterniczka
|
||
Oliver Boot
Osobisty ochroniarz Sab Thana
|
||
Rebecca Sarker
Nawigatorka / Stayman
|
||
Philip Arditti
Wywiadowca
|
||
Jon Favreau
Bukmacher Tharków
|
7,2
|
|
Art Malik
Generał Zodangan
|
||
Holly Weston
Martwa żona Cartera
|
||
Gary Milner
Strażnik Zodangan
|
||
Cate Fowler
Matrona w komnacie
|
||
Darwin Shaw
Oficer Matai Shang
|
||
Eileen Page
Starsza kobieta
|
||
Simon Evans
Strażnik Zodangan
|
||
Myriam Acharki
Kapłanka
|
||
Steven Cree
Pokorny strażnik
|
||
Garry Tubbs
Kopiący pracownik
|
||
Jeremy Booth
Lekarz
|
||
Jill Baker
Dodatkowe głosy (głos)
|
||
Matt Lasky
Młody wojownik Tharków (niewymieniony w czołówce)
|
||
Umit Ulgen
Tatuarzysta (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Thomas J. Post
Żołnierz Helium (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zoe Thomas
Pokojówka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Black
Żołnierz Zodangan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ekaterina Botziou
Służąca Dejah (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bern Collaço
Cywil Zodangan / Zodanganin handlujący owocami (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shane B. Cook
Żołnierz Helium (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hasan Dixon
Student medycyny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Morgan Lester
Strażnik Helium (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacqui Shaw
Zodanganka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guinevere Edwards
Statystka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Artem Sinelnikov
Statysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mehran Armando
Nawigator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Yong Bosch
Rupert (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dan Mindel
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Bruce McCleery
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
6,0
|
|
Don Padilla
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Michael Kelem
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Gary Hymns
(główna pomoc techniczna)
|
||
Thomas Gibson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Charley Gilleran
(główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Tana Dubbe
(główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Alex Cruz
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Paul Hymns
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Malcolm McGilchrist
(pomoc techniczna)
|
||
Jason Fife
(pomoc techniczna)
|
||
Leland Gibson
(pomoc techniczna)
|
||
Michael D. Gonzalez
(pomoc techniczna)
|
||
Malcolm Huse
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Ted Kennedy
(pomoc techniczna)
|
||
Darren McLaughlin
(pomoc techniczna)
|
||
Paul A. Rychlec
(pomoc techniczna)
|
||
Clive Tocher
(pomoc techniczna)
|
||
Damon Wierbilis
(pomoc techniczna)
|
||
Chad Diekman
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Daniel 'Lee' Andres
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Clayton Fowler
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kelly Klindt
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Josh Lee
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Adam Camacho
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nic Cupac
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve O'Hallearn
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Rowland
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Serna
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathan Stock
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Talbot
(kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Mike Wong
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Giacchino |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Mayes C. Rubeo | ||
Shantell Guy-Rowland | ||
Barbara Nelson | ||
Natalie Pascual | ||
Perry Goyen
(asystent)
|
||
Jeremy Turner
(asystent)
|
||
Jamie Harvey
(asystent)
|
||
Colleen Kelsall
(asystent)
|
||
Christof Roche-Gordon
(druga ekipa)
|
||
Dan Grace
(nadzorca kostiumów)
|
||
Robert Q. Mathews
(nadzorca kostiumów) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Pamela Doré Alford
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Daisy Goyen
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Anna Krawczyk
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Katie Morris
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Maria Corbould
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Kara Rubeo
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Charlie Salmon
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Helen Christie
(biżuteria)
|
||
Naomi Critcher
(biżuteria)
|
||
James McKeown
(biżuteria)
|
||
Holly Dobson
(biżuteria) (asystent)
|
||
Sarah Rose
(biżuteria) (asystent)
|
||
Kate-Beth Walling
(biżuteria) (asystent)
|
||
Steve Gell
(farbiarz)
|
||
Jessica Scott-Reed
(farbiarz)
|
||
Joanna Weaving
(farbiarz)
|
||
Ilona Guest
(farbiarz) (asystent)
|
||
Liv Murton
(farbiarz) (asystent)
|
||
Sarah Pasricha
(farbiarz) (asystent)
|
||
Louise Sorrentino
(farbiarz) (asystent)
|
||
Henrietta Thomas
(farbiarz) (asystent)
|
||
Annette Allen
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Blacklock
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Feltus
(produkcja kostiumów) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oliver Garcia
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Calandra Meredith
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allison Pokladowski
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Nadine Powell
(asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Louise Roach
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elisabet Berggren
(biżuteria) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Eric Zumbrunnen |
8,0
|
|
Erik Jessen
(dodatkowy)
|
||
Robert E. Phillips
(producent digital intermediate)
|
||
Rosalie A. Staley
(producent digital intermediate)
|
||
Rachel Faith Hanson
(producent digital intermediate)
|
||
Toby Lloyd
(asystent)
|
||
Ben McCambridge
(asystent)
|
||
Lindsey Morrow
(asystent)
|
||
Ralph Foster
(asystent)
|
||
Jeff Stone
(asystent)
|
||
Devin R. Coor
(taśma video) (asystent)
|
||
Luke Andrew Haddock
(taśma video) (asystent)
|
||
Gaylen Nebeker
(taśma video) (asystent)
|
||
Adrian Spanna
(taśma video) (asystent)
|
||
Yelena Baykova
(taśma video) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Cameron Davidson
(taśma video) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Rhys Owen
(taśma video) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Richmond G. Cogswell
(taśma video) (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Bradford Ralston
(taśma video) (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Mark Legrand
(taśma video) (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Tim Simonec
dyrygent
|
||
Clayton Haslop
koncertmistrz
|
||
Peter Boyer
aranżer
|
||
Andrea Datzman
aranżer
|
||
Mark Gasbarro
aranżer
|
||
Ira Hearshen
aranżer
|
||
Cameron Patrick
aranżer
|
||
Tim Simonec
aranżer
|
||
Azam Ali
wokalista
|
||
Jenny Graham
wokalista
|
||
Karen Wilson Harper
wokalista
|
||
Ayana Haviv
wokalista
|
||
Edie Lehmann Boddicker
wokalista
|
||
Andrea Miller
wokalista
|
||
Eyvonne Williams
wokalista
|
||
Karen Whipple
wokalista
|
||
Mark Gasbarro
wykonawca muzyki (instrumenty klawiszowe)
|
||
Mark LeVang
wykonawca muzyki (instrumenty klawiszowe)
|
||
Steve Richards
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Vahe Hayrikyan
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Armen Ksajikian
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Richard Todd
wykonawca muzyki (waltornia)
|
||
Brian O'Connor
wykonawca muzyki (waltornia)
|
||
Bernie Dresel
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Danny Greco
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Cameron Patrick
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Tereza Stanislav
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Darrin McCann
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Malcolm McNab
wykonawca muzyki (trąbka)
|
||
Mike Vaccaro
wykonawca muzyki (klarnet)
|
||
George Doering
wykonawca muzyki (gitara)
|
||
Craig Ware
wykonawca muzyki (puzon)
|
||
Alexander Iles
wykonawca muzyki (puzon)
|
||
Michael O'Donovan
wykonawca muzyki (fagot)
|
||
Rose Corrigan
wykonawca muzyki (fagot)
|
||
Gayle Levant
wykonawca muzyki (harfa)
|
||
Chris Bleth
wykonawca muzyki (dudy)
|
||
Pedro Eustache
wykonawca muzyki (dudy)
|
||
John Van Houten
wykonawca muzyki (tuba)
|
||
John Yoakum
wykonawca muzyki (obój)
|
||
Bobby Shulgold
wykonawca muzyki (flet)
|
||
Peter Doubrovsky
wykonawca muzyki (bas)
|
||
Norman Ludwin
wykonawca muzyki (bas)
|
||
Dave Stone
wykonawca muzyki (bas)
|
||
Timothy Barr
wykonawca muzyki (bas)
|
||
Jeff Bunnell
wykonawca muzyki (trąbka) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tawnee Lynn Lillo
wykonawca muzyki (waltornia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julie Minasian
wokalista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diane Freiman Reynolds
wokalista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sally Stevens
wokalista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suzanne Waters
wokalista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monique Donnelly
wokalista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Gemma Richards
główny charakteryzator
|
||
Kim Ayers
główny charakteryzator
|
||
Paul Gooch
główny charakteryzator
|
||
Camille Henderson
główny charakteryzator
|
||
Paula Price
główny charakteryzator
|
||
Debbi Salmon
główny charakteryzator
|
||
Christien Tinsley
główny charakteryzator
|
||
Kristie Matthiae
główny charakteryzator
|
||
Kirstin Chalmers
charakteryzator
|
||
Mandy Gold
charakteryzator
|
||
Kevin Haney
charakteryzator
|
||
Ailbhe Lemass
charakteryzator
|
||
Dennis Liddiard
charakteryzator
|
||
Veronica McAleer
charakteryzator
|
||
Michael Mekash
charakteryzator
|
||
Gerald Quist
charakteryzator
|
||
Paul Boyce
charakteryzator
|
||
Eryn Krueger Mekash
charakteryzator
|
||
Nuria Mbomio
charakteryzator
|
||
Don Rutherford
charakteryzator
|
||
Sara Osborn
charakteryzator
|
||
Deborah Taylor
charakteryzator
|
||
Laura Vaakanainen
charakteryzator (asystent)
|
||
Tania Couper
charakteryzator (asystent)
|
||
Robb Crafer
charakteryzator (asystent)
|
||
Sally Crouch
charakteryzator (asystent)
|
||
Teri Trowbridge
charakteryzator (asystent)
|
||
Angela Kiely
charakteryzator (asystent)
|
||
Marianna Kelleher
charakteryzator (asystent)
|
||
Flora Moody
charakteryzator (asystent)
|
||
Kenny Myers
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
David Dupuis
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Fae Hammond
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Barbara Lorenz
nadzorca stylizacji (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Jacklin Masteran
główny stylista (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Kevin Alexander
projektant fryzur
|
||
Gary Machin
fryzjer
|
||
Candice Banks
fryzjer
|
||
Rosalia Culora
fryzjer (asystent)
|
||
Monica Di Venti
fryzjer (asystent)
|
||
Lora Laing
fryzjer (asystent)
|
||
Michael Moore
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Anne Morgan
fryzjer (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Ve Neill
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
|
||
Bill Corso
projektant makijażu
|
7,0
|
|
Alex Rouse
perukarz
|
||
Karen Cohen
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Audrey Doyle
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Nana Fischer
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Hamer
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Sarah Kelly
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Lee
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Lilley
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Natalie Reid
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Schalker
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clare Ramsey
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donna J. Anderson
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lindey L. Crow
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Teressa Hill
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robin Pritchard
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aimee Macabeo
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Nathan Crowley
scenograf
|
8,0
|
|
Mark Harris
dyrektor artystyczny
|
||
Phil Harvey
dyrektor artystyczny
|
||
Joseph A. Hodges
dyrektor artystyczny
|
||
Dean Wolcott
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Scott Zuber
dyrektor artystyczny
|
||
Robert Woodruff
dyrektor artystyczny
|
||
John King
dyrektor artystyczny
|
||
James Hambidge
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Naaman Marshall
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Toby Britton
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Peter Dorme
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Christopher Burian-Mohr
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
7,0
|
|
Harry E. Otto
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kevin Kavanaugh
dyrektor artystyczny nadzorujący (dodatkowe zdjęcia)
|
9,0
|
|
Paki Smith
dekorator wnętrz
|
||
Meg Everist
dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Ben Barrington-Groves
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Michael Standish
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Harry Lu
zbrojmistrz
|
||
Terry Atchison
zbrojmistrz (druga ekipa)
|
||
Jamie Wilkinson
główny rekwizytor
|
||
John Fox
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ian Roylance
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Burke Bowthorpe
główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa)
|
||
Bruce Wing
główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jeffrey Angell
rekwizytor
|
||
Kelly R. Borisy
rekwizytor
|
||
Kent Daniels
rekwizytor
|
||
Cody Fairbanks
rekwizytor
|
||
Adam Henderson
rekwizytor
|
||
Alma Henderson
rekwizytor
|
||
Josh Moceri
rekwizytor
|
||
Michael Orme
rekwizytor
|
||
Joshua Zeigler
rekwizytor
|
||
Theodore Sharps
projektant wnętrz
|
||
Darrell L. Wight
projektant wnętrz
|
||
Bryan Andrews
scenopis obrazkowy
|
||
David Krentz
scenopis obrazkowy
|
||
Troy Borisy
główny konstruktor dekoracji
|
||
Laura Davison
koordynator konstrukcji
|
7,0
|
|
Joe Ondrejko
koordynator konstrukcji
|
||
Phillis Lehmer
projektant graficzny
|
||
Darren Fitzsimons
rzeźbiarz
|
||
Wesley Harland
rzeźbiarz
|
||
Thomas Meikle
rzeźbiarz
|
||
Roland Stevenson
rzeźbiarz
|
||
Martin Duffy
stolarz
|
||
Elizabeth Loach
rysownik
|
||
Mary Mackenzie
rysownik
|
||
Tim Wildgoose
modelarz
|
||
Dawn Fraser
modelarz
|
||
Gemma Gilbert
modelarz
|
||
Glenn Haddock
modelarz
|
||
Robert Hayward
modelarz
|
||
Peter Kinman
modelarz
|
||
Peter Lee
modelarz
|
||
Louise Longworth
modelarz
|
||
Ben Marshall
modelarz
|
||
Craig Narramore
modelarz
|
||
Nick Richardson
modelarz
|
||
Rob Seex
modelarz
|
||
Ty Senior
modelarz
|
||
Sebastian Sue
modelarz
|
||
Ketan Waikar
modelarz
|
||
Jamie Rama
grafik koncepcyjny
|
||
Mark Wagner
grafik koncepcyjny
|
||
Dan Walker
grafik koncepcyjny
|
||
Alex Smith
rysownik
|
||
Mark Swain
rysownik
|
||
Michael Ricci
tynkarz
|
||
Gary Spraggon
tynkarz
|
||
Paul Tappin
tynkarz
|
||
Robert Voysey
tynkarz
|
||
Iain McCaig
grafik koncepcyjny
|
||
Mishi McCaig
grafik koncepcyjny
|
||
Steve Cummings
zbrojmistrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jory Alvarado
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Betts
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Burdeshaw
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Elms
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Furneaux
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gavin Gordon
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Hales
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Handford
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emma Hanson
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Harris
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Marks
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason McDonough
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Millay
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mitch Naber
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Francis Poirier
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Scott
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Thompson
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda Ward
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Zawadzki
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Bartolone
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
J. André Chaintreuil
cyfrowy projekt wnętrz (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lee Cunningham
rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Guyett
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob McDowell
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Morris
rekwizytor (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Soltis
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Johnson
zbrojmistrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Susan Laprelle
lalkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Rappaport
lalkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Campbell
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Frye
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Halfpenny
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Rocca
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Coldham
tynkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Krentz
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Catherine Mednick
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Meinerding
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Saunders
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Molly Sole
rysownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Howard Swindell
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lianna Weidle
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rebecca Wood
twórca rekwizytów (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ross Dearsley
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mauricio Ruiz
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Tim Nielsen
projektant dźwięku
|
||
Tim Nielsen
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jonathan Null
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brian Chumney
nadzorujący montaż dźwięku (asystent)
|
||
Malcolm Fife
montaż efektów dźwiękowych
|
||
J.R. Grubbs
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tom Johnson
mikser ponownego nagrania
|
||
Juan Peralta
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Semanick
mikser ponownego nagrania
|
8,0
|
|
James Spencer
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Tony Villaflor
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Drew Oliveras
operator dźwięku
|
||
Nia Hansen
efekty dźwiękowe (asystent)
|
||
Coya Elliott
efekty dźwiękowe (asystent)
|
||
Jim McBride
technik dźwięku
|
||
Clint Smith
operator dźwięku
|
||
Mac Smith
nadzorca imitacji
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Alyson Dee Moore
imitator dźwięku
|
||
Mary Jo Lang
mikser imitacji
|
||
Josh Gold
montaż imitacji
|
||
Jeanette Browning
operator postsynchronu
|
||
Peter Gleaves
mikser postsynchronu
|
||
Alberto Hernandez
mikser postsynchronu
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu
|
||
Nick Kray
mikser postsynchronu
|
||
Billy Theriot
mikser postsynchronu
|
||
Michael Silvers
montaż dialogów
|
||
Marshall Winn
montaż dialogów
|
||
Chris Munro
mikser
|
||
Mark Weingarten
mikser (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Paul Munro
mikser (druga ekipa)
|
||
Paul H. Maritsas
mikser (druga ekipa)
|
||
Noel Espinosa
mikrofoniarz
|
||
Steve Finn
mikrofoniarz
|
||
David Raymond
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Luke Neuman
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Joseph L. Garrard
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Jeremy Brown
mikrofoniarz (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Dan Wallin
mikser muzyki
|
||
Stephen M. Davis
montaż muzyki
|
||
Jonathon Stevens
montaż muzyki (dodatkowy)
|
||
Jason Brady
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandy Buchanan
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lloyd Dudley
mikrofoniarz (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark C. Grech
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Stallabrass
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathon 'Earl' Stein
mikser (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Urata
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Boney M. Joy
mikser ponownego nagrania (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martim Crawford
montaż dialogów (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nia Hansen
projektant dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nia Hansen
operator efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Van Dyke
mikser (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Scott R. Fisher
koordynator efektów specjalnych
|
10
|
|
Chris Corbould
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Christopher A. Suarez
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Paul Knowles
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Kevin Herd
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Tom Murtagh
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Roy Quinn
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Matthew J. Downey
nadzorca efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Paul Corbould
nadzorca efektów specjalnych (asystent)
|
9,0
|
|
Bruce Minkus
nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa)
|
||
Ian Lowe
nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa)
|
||
Ian Mitchell
projektant animatroniki
|
||
Jason Reed
projektant animatroniki
|
||
Andy Simm
projektant animatroniki
|
||
Andrew Warner
projektant animatroniki
|
||
Micah Roehr
efekty specjalne
|
||
Andy Aitken
technik
|
||
Ryan Arndt
technik
|
||
Steve Benelisha
technik
|
||
Paul Bentman
technik
|
||
Gordon Cave
technik
|
||
Alex MacBride
technik
|
||
Troy Dederick
technik
|
||
Peter Eddy
technik
|
||
Ron Epstein
technik
|
||
Matthew Johnson
technik
|
||
Bruce Mayhew
technik
|
||
Ronald D. Goldstein
technik
|
8,0
|
|
John J. Downey
technik
|
||
Jody Eltham
technik
|
||
Barry White
technik
|
||
Danny A. Suarez
technik
|
||
Clark Templeman
technik
|
||
Nigel Sinclair
technik
|
||
Robert L. Slater
technik
|
||
Jim Rollins
technik
|
8,0
|
|
John Arnitt
technik
|
||
Paul Clancy
technik
|
||
Ian Corbould
technik
|
7,0
|
|
Steve Cullane
technik
|
||
Tony Edwards
technik
|
||
Dave Eltham
technik
|
||
David Ford
technik
|
||
Michael Fox
technik
|
||
Darrell Guyon
technik
|
8,0
|
|
Dan Homewood
technik
|
||
Chris 'Flimsy' Howes
technik
|
||
Jason Leinster
technik
|
8,0
|
|
Steve Lewis
technik
|
||
Jason McCameron
technik
|
8,0
|
|
Tim Mitchell
technik
|
||
Richard Todd
technik
|
||
Gareth Wingrove
technik
|
9,0
|
|
Lee Winter
technik
|
||
Mark Day
technik (asystent)
|
||
Pete Britten
technik (asystent)
|
||
Michael Rifkin
technik (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
David Mesloh
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Quinn
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Bonathan
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Cole
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Levon Shant Demirjian
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Goodman
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Julio
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Daniel Massett
efekty specjalne (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dordi Moen
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark White
technik (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marcia Ross
dobór obsady
|
||
Toby Spigel
dobór obsady (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Gail Stevens
dobór obsady (dodatkowy) (Wielka Brytania)
|
||
Claire Benjamin
dodatkowy dobór obsady (Los Angeles)
|
||
Jeff Johnson
dodatkowy dobór obsady (Utah)
|
||
Colin Jones
dodatkowy dobór obsady (Wielka Brytania)
|
||
Brittainy Roberts
dodatkowy dobór obsady (Los Angeles)
|
||
Holly Dorff
dobór głosu
|
||
Peter Chiang
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ryan Cook
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ken McGaugh
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Paul Riddle
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Christian Irles
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Zave Jackson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jonathan Neill
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Helen Newby
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andy Robinson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sue Rowe
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Simon Stanley-Clamp
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Adam Valdez
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Lindsay Adams
nadzorca komponowania
|
||
Bronwyn Edwards
nadzorca komponowania
|
||
Sergio Ayrosa
nadzorca komponowania
|
||
Martin Ciastko
nadzorca komponowania
|
||
Alan Boucek
nadzorca komponowania
|
||
Ean Carr
nadzorca komponowania
|
||
David Lee
nadzorca komponowania
|
||
Jim Parsons
nadzorca komponowania
|
||
Ian Plumb
nadzorca komponowania
|
||
Thomas Proctor
nadzorca komponowania
|
||
Kai Woytke
nadzorca komponowania
|
||
Annabel Wright
koordynator efektów wizualnych
|
||
Richard Stuart Wilson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Derek Walsh
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mark Sum
koordynator efektów wizualnych
|
||
Adrian Steel
koordynator efektów wizualnych
|
||
Donna Smith
koordynator efektów wizualnych
|
||
Matina Skouteri
koordynator efektów wizualnych
|
||
Becky Roberts
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sona Pak
koordynator efektów wizualnych
|
||
Turea Blyth
koordynator efektów wizualnych
|
||
Josie Henwood
koordynator efektów wizualnych
|
||
Louise Hutchinson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Martin Lake
koordynator efektów wizualnych
|
||
Michelle Rose
koordynator efektów wizualnych
|
||
Matthew W.B. Plummer
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Christian Roberton
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Courtney Vanderslice
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Rachael Potter
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Rob Shears
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Alexandra Added
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ilona Blyth
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Paul Driver
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Sharna Hackett
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Simon Kenny
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Paul Mackman
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Katrina Navassartian
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Clare Norman
producent efektów wizualnych
|
||
Roma O'Connor
producent efektów wizualnych
|
||
Carrie Rishel
producent efektów wizualnych
|
||
Andy Taylor
producent efektów wizualnych
|
||
Heather Willman
producent efektów wizualnych
|
||
Fay McConkey
producent efektów wizualnych
|
||
Angela Hunt
producent efektów wizualnych
|
||
Philip Greenlow
producent efektów wizualnych
|
||
Natalie Stopford
producent efektów wizualnych
|
||
Laura Fitzpatrick
producent efektów wizualnych
|
||
Nina Fallon
producent efektów wizualnych
|
||
Moriah Etherington-Sparks
producent efektów wizualnych
|
||
Ken Dailey
producent efektów wizualnych
|
||
John Callaghan
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Colin Alway
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Leah Beevers
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Bending
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hayley Brazelton
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jonathan Brouillat
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Izet Buco
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Elmer
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Charles Chorein
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Santiago Colomo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Traian Constantinescu
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sarah Fuller
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Galbraith
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alex Hislop
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Giuseppe Improta
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Florent Limouzin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sandra Murta
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Espen Nordahl
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jordi Oñate Isal
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tony Peck
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andres Puente
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mayec Rancel
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Markus Reithoffer
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ricardo Silva
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Reina Sparks
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mathilde Tollec
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gianfranco Valle
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Van Hoey Smith
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Duarte Victorino
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Thomas Warrender
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ruth Wiegand
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tom Steadman
układ graficzny
|
||
Melvin Polayah
układ graficzny
|
||
Lee Dexter
układ graficzny
|
||
Nicola Atkinson
układ graficzny
|
||
Matthew Bullock
modelarz cyfrowy
|
||
Simon Arnold
montaż efektów wizualnych
|
||
Conor Byrne
montaż efektów wizualnych
|
||
Ed Cross
montaż efektów wizualnych
|
||
Andrew Edmondson
montaż efektów wizualnych
|
||
Victoria James
montaż efektów wizualnych
|
||
Laura Jennings
montaż efektów wizualnych
|
7,0
|
|
Sam Lane
montaż efektów wizualnych
|
||
Christopher Learmonth
montaż efektów wizualnych
|
||
Reuben Lloyd-Pack
montaż efektów wizualnych
|
||
Jon Moniatis
montaż efektów wizualnych
|
||
Kieran Nicholas
montaż efektów wizualnych
|
||
Christopher Payne
montaż efektów wizualnych
|
||
William Marshall Wilkinson
montaż efektów wizualnych
|
||
Abi Cadogan
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Chris Bore
efekty wizualne
|
||
Andrew Cadey
efekty wizualne
|
||
Fabio Cerrito
efekty wizualne
|
||
Alex Collings
efekty wizualne
|
||
Alessandro Costa
efekty wizualne
|
||
Nicolas Delbecq
efekty wizualne
|
||
Fernando Domínguez
efekty wizualne
|
||
Beau Garcia
efekty wizualne
|
||
Mick Harper
efekty wizualne
|
||
Tim Jones
efekty wizualne
|
||
Tomi Keeling
efekty wizualne
|
||
Jerome Kerzerho
efekty wizualne
|
||
Skeel Lee
efekty wizualne
|
||
David Moraton
efekty wizualne
|
||
Alexander Nowotny
efekty wizualne
|
||
Robert D. Pearson
efekty wizualne
|
||
Ben Perrott
efekty wizualne
|
||
Cornelius Porzig
efekty wizualne
|
||
Katherine Pursey
efekty wizualne
|
||
Laurent-Paul Robert
efekty wizualne
|
||
Aline Sudbrack
efekty wizualne
|
||
Andreas Vrhovsek
efekty wizualne
|
||
Jan Berner
dyrektor techniczny
|
||
Don Boogert
dyrektor techniczny
|
||
Kari Brown
dyrektor techniczny
|
||
Marc Bryant
dyrektor techniczny
|
||
Dominic Carus
dyrektor techniczny
|
||
Chas Cash
dyrektor techniczny
|
||
Michael Cashmore
dyrektor techniczny
|
||
Anthony Chappina
dyrektor techniczny
|
||
Peter Claes
dyrektor techniczny
|
||
Lyle Cooley
dyrektor techniczny
|
||
Giles Davies
dyrektor techniczny
|
||
Shiv Dholakia
dyrektor techniczny
|
||
Thomas Døhlen
dyrektor techniczny
|
||
Javier Edo
dyrektor techniczny
|
||
Finella Fan
dyrektor techniczny
|
||
Ziah Sarah Fogel
dyrektor techniczny
|
||
Francesc Izquierdo
dyrektor techniczny
|
||
Ben Jones
dyrektor techniczny
|
||
Marc Jones
dyrektor techniczny
|
||
Greg Keech
dyrektor techniczny
|
||
Tobias Keip
dyrektor techniczny
|
||
Coen Klosters
dyrektor techniczny
|
||
Stein Lagim
dyrektor techniczny
|
||
Russell Lloyd II
dyrektor techniczny
|
||
Alberto Luceño
dyrektor techniczny
|
||
Lee Tibbetts
dyrektor techniczny
|
||
Steve Madsen
dyrektor techniczny
|
||
Thanos Topouzis
dyrektor techniczny
|
||
Peter Medrow
dyrektor techniczny
|
||
Attila Torok
dyrektor techniczny
|
||
Simon James Milner
dyrektor techniczny
|
||
Roger Tortosa
dyrektor techniczny
|
||
Marcelo Morales Maes
dyrektor techniczny
|
||
Gary Noble
dyrektor techniczny
|
||
Jean Claude Nouchy
dyrektor techniczny
|
||
Vishal Patel
dyrektor techniczny
|
||
John A. Patterson
dyrektor techniczny
|
||
Luis Pereira
dyrektor techniczny
|
||
Richard Pickler
dyrektor techniczny
|
||
Gunnar Radeloff
dyrektor techniczny
|
||
Carlos Calle Ramos
dyrektor techniczny
|
||
Justin R. Rotolo
dyrektor techniczny
|
||
Claude Schitter
dyrektor techniczny
|
||
Klaus Seitschek
dyrektor techniczny
|
||
Steve Shearston
dyrektor techniczny
|
||
Poya Shohani
dyrektor techniczny
|
||
Ronald Siy
dyrektor techniczny
|
||
Jez Smith
dyrektor techniczny
|
||
Glen Swetez
dyrektor techniczny
|
||
Raymond Tjernstrom
dyrektor techniczny
|
||
Arnaud Valette
dyrektor techniczny
|
||
Nick van Diem
dyrektor techniczny
|
||
Holger Voss
dyrektor techniczny
|
||
Johan Walfridson
dyrektor techniczny
|
||
Alex Witting
dyrektor techniczny
|
||
Jack Zaloga
dyrektor techniczny
|
||
Pasquale Riefoli
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Praveen Ilangovan
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Robert Graham
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Maria Busco
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Axel Akesson
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Christoph Ammann
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Stuart Farley
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Nikos Gatos
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Kevin T. Hahn
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Mark Hodgkins
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Justin Martin
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Artemis Oikonomopoulou
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Katherine Roberts
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Ian Ward
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Chantelle Williams
grafik komputerowy
|
||
Roger Shortt
grafik komputerowy
|
||
Nick Pitt-Owen
grafik komputerowy
|
||
Stuart Love
grafik komputerowy
|
||
Edmund Kolloen
grafik komputerowy
|
||
Jeremy Hardin
grafik komputerowy
|
||
Joel Green
grafik komputerowy
|
||
Stephen Thornhill
grafik komputerowy
|
||
Howard Fuller
grafik komputerowy
|
||
Zoe Cranley
grafik komputerowy
|
||
Bruno Baron
grafik komputerowy
|
||
Tom Struthers
koordynator kaskaderów
|
||
Mark Ginther
koordynator kaskaderów (dodatkowe zdjęcia)
|
||
George Cottle
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Sy Hollands
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Susie Lee
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Mark Mottram
kaskader dublujący: Taylor Kitsch
|
||
Mark Fichera
kaskader dublujący: Taylor Kitsch
|
6,0
|
|
Colin Follenweider
kaskader dublujący: Taylor Kitsch
|
6,0
|
|
Andy Pilgrim
kaskader dublujący: Taylor Kitsch
|
||
Maxine Whittaker
kaskader dublujący: Lynn Collins
|
||
Tamiko Brownlee
kaskader dublujący: Lynn Collins
|
||
Whitney Coleman
kaskader dublujący: Lynn Collins
|
||
Richard Bucher
kaskader dublujący: Bryan Cranston
|
||
Diz Sharpe
kaskader dublujący: James Purefoy
|
||
Cody Thornbury
kaskader dublujący: Dusty Sorg
|
||
Marlow Warrington-Mattei
kaskader dublujący: Dominic West
|
||
Gary Arthurs
kaskader
|
||
Rick English
kaskader
|
||
Jason Hunjan
kaskader
|
6,0
|
|
Helen Steinway Bailey
kaskader
|
||
Steen Young
kaskader
|
||
Adam Hart
kaskader
|
6,0
|
|
Bobby Holland Hanton
kaskader
|
8,0
|
|
Tony Van Silva
kaskader
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Jan Petřina
kaskader
|
||
Marcus Shakesheff
kaskader
|
||
Mark Rayner
kaskader
|
||
Nina Armstrong
kaskader
|
||
J.C. Augare
kaskader
|
||
Richard Bradshaw
kaskader
|
6,0
|
|
Darren Brady
kaskader
|
||
Andy Butcher
kaskader
|
||
Annabel Canaven
kaskader
|
||
Chris Carlson
kaskader
|
||
Leo Will Christmas
kaskader
|
||
Stuart Clark
kaskader
|
||
Doug Coleman
kaskader
|
||
Eliza Coleman
kaskader
|
||
Rob Cooper
kaskader
|
||
Jonathan Crazybull
kaskader
|
||
Danielle da Costa
kaskader
|
||
Levan Doran
kaskader
|
||
Brian Duffy
kaskader
|
6,0
|
|
Thomas DuPont
kaskader
|
||
Tracey Eddon
kaskader
|
||
Danny Edmo
kaskader
|
||
Richard Epper
kaskader
|
||
Pete Ford
kaskader
|
||
Vladimir 'Furdo' Furdik
kaskader
|
6,3
|
|
Richard Garrett
kaskader
|
||
Jessie Graff
kaskader
|
||
Pat Judge Hall
kaskader
|
||
Aaron Hammer
kaskader
|
||
Michael Hansen
kaskader
|
||
Richard Hansen
kaskader
|
||
Jessica Harbeck
kaskader
|
||
Greg Harris
kaskader
|
||
Gray Wolf Herrera
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader
|
||
Roman Jankovic
kaskader
|
||
Shawn Jenkins
kaskader
|
||
Vincent Keane
kaskader
|
||
Paul Kennington
kaskader
|
||
Jess King
kaskader
|
||
Cristian Knight
kaskader
|
||
Tony Lucken
kaskader
|
||
Alvin William 'Dutch' Lunak
kaskader
|
||
Diana R. Lupo
kaskader
|
||
Mike Majesky
kaskader
|
||
Kim McGarrity
kaskader
|
||
Andy Merchant
kaskader
|
||
Peter Miles
kaskader
|
||
Sian Milne
kaskader
|
||
Rory Mulroe
kaskader
|
||
David Newton
kaskader
|
||
Ray Nicholas
kaskader
|
||
Brian Nickels
kaskader
|
||
Tarah Paige
kaskader
|
||
Tyler Peasley
kaskader
|
||
Bean Peel
kaskader
|
||
Chris Pollard
kaskader
|
||
Dominic Preece
kaskader
|
||
Alice Rietveld
kaskader
|
||
Tom Rodgers
kaskader
|
||
Tracey Ruggiero
kaskader
|
||
David Schultz
kaskader
|
||
Brian Simpson
kaskader
|
||
Russell Solberg
kaskader
|
||
John Street
kaskader
|
||
Rocky Taylor
kaskader
|
||
Arran Topham
kaskader
|
||
Frank Torres
kaskader
|
||
Calvin Warrington-Heasman
kaskader
|
||
Reg Wayment
kaskader
|
||
Peter White
kaskader
|
||
Donna Williams
kaskader
|
||
Leonard Woodcock
kaskader
|
||
Sean Morrissey
układacz
|
||
Sam Trimming
układacz (Wielka Brytania)
|
||
Neil Murray
układacz (Wielka Brytania)
|
8,0
|
|
Kevin Matthews
układacz (Wielka Brytania)
|
||
Kevin Lyons
układacz (Wielka Brytania)
|
||
Dave Judge
układacz (Wielka Brytania)
|
||
Scott Armstrong
układacz (Wielka Brytania)
|
||
Larry Filion
dubler: Taylor Kitsch
|
||
Jason Horwood
dubler: Taylor Kitsch
|
||
Caridad Angus
dubler: Lynn Collins
|
||
Mindi Wendel
dubler: Lynn Collins
|
||
Antonio Lexerot
dubler: Willem Dafoe
|
||
Kyle Paul
dubler: Thomas Haden Church
|
||
Jodie Smalley
dubler: Samantha Morton
|
||
Colin Anderson
operator kamery
|
||
Philippe Carr-Forster
operator kamery
|
||
Simon Finney
operator kamery
|
||
John Skotchdopole
operator kamery
|
||
Patrick Reddish
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Henry Tirl
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ben Wilson
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Colin Anderson
operator steadicam
|
||
Patrick Reddish
operator steadicam (druga ekipa)
|
||
Henry Tirl
operator steadicam (druga ekipa)
|
||
Ben Wilson
operator steadicam (druga ekipa)
|
||
Ryan Taggart
operator kamery (asystent)
|
||
Paul Wheeldon
operator kamery (asystent)
|
||
Rene Adefarasin
operator kamery (asystent)
|
||
Alex Howe
operator kamery (asystent)
|
||
Robert 'Soup' Campbell
operator kamery (asystent)
|
||
Alan Jacoby
operator kamery (asystent)
|
||
Carlos De Carvalho
operator kamery (asystent)
|
||
John Jordan
operator kamery (asystent)
|
||
Chad Rivetti
operator kamery (asystent)
|
||
Todd Schlopy
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Settlemire
operator kamery (asystent)
|
||
Eric Amundsen
operator kamery (asystent) (Utah)
|
||
Walrus J.U.I.C.E. Howard
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
John Kairis
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Kurtis Burr
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Sergius Nafa
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Nino Neuboeck
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Glenn Coulman
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
David Cozens
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Simon England
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jim Petretti
elektryk
|
||
Timothy Reynolds
elektryk
|
||
David Sinfield
elektryk
|
||
James Smart
elektryk
|
||
Ephraim Smith
elektryk
|
||
David Taylor
elektryk
|
||
Craig C. Wallace
elektryk
|
||
Martyn Welland
elektryk
|
||
Mark Clark
elektryk
|
||
Reed Fanning
elektryk
|
||
Darren Grosch
elektryk
|
||
Michael Lee
elektryk
|
||
Fritz Lindbeck
elektryk
|
||
Robert Lowe
elektryk
|
||
Liam McGill
elektryk
|
||
Jamie Mills
elektryk
|
||
Mark Mills
elektryk
|
||
Dave Moss
elektryk
|
||
Neil Munro
elektryk
|
||
Ricky Pattenden
mistrz oświetlenia
|
||
Christopher Prampin
oświetlenie
|
||
Perry Evans
oświetlenie
|
||
Mark 'Rocky' Evans
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Patrick Lennon
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Frank Connor
fotosista
|
||
Melissa Moseley
fotosista (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Simon Taylor
animator
|
||
Andrew Myles Thompson
animator
|
||
John Michael Temple Jr.
efekty wizualne
|
||
Ashley Tilley
efekty wizualne
|
||
Rory Enke
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ann Lukacs
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Emma Pill
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Steve Mortimore
menedżer obiektów zdjęciowych (Greenford)
|
||
Ali James
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowy)
|
||
Jason Allen
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Neale Fishback
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Carole Fontana
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Sarah Goller
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Charlie Hayes
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Andrew Langton
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Perri Pearson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Rebecca Puck Stair
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Tom Baskaya
główny zecer
|
||
Brad Floyd
główny zecer
|
||
Julian Gnass
główny zecer
|
||
Jason M. Halverson
główny zecer
|
||
Keith Herft
główny zecer
|
||
Sean Heuston
główny zecer
|
||
Pete Howlett
główny zecer
|
||
Lev Kolobov
główny zecer
|
||
Luke Letkey
główny zecer
|
||
Patrick Nagle
główny zecer
|
||
Tilman Paulin
główny zecer
|
||
Jeremy Sawyer
główny zecer
|
||
Carlo Scaduto
główny zecer
|
||
Dan Snape
główny zecer
|
||
Ben Taylor
główny zecer
|
||
Vladislav Akhtyrskiy
zecer
|
||
Justin Alvarez
zecer
|
||
Jörg Baier
zecer
|
||
Luke Ballard
zecer
|
||
Dave Bannister
zecer
|
||
Susanne Becker
zecer
|
||
Michael Bell
zecer
|
||
Michele Benigna
zecer
|
||
Stephen Bennett
zecer
|
||
Moti Biran
zecer
|
||
Landon Bootsma
zecer
|
||
Sudeepto Bose
zecer
|
||
Michael Brazelton
zecer
|
||
Andre Brizard
zecer
|
||
Lester Brown
zecer
|
||
Nik Brownlee
zecer
|
||
Sule Bryan
zecer
|
||
Patrick Michael Burke
zecer
|
||
Helen Carr
zecer
|
||
Bahar Cetin
zecer
|
||
Paul Chapman
zecer
|
||
Emanuele Comotti
zecer
|
||
Jean-Nicolas Costa
zecer
|
||
Alastair Crawford
zecer
|
||
Francesca Dare
zecer
|
||
Graham Day
zecer
|
||
Christophe Dehaene
zecer
|
||
Joel Delle-Vergin
zecer
|
||
Julien Dias
zecer
|
||
Ben Dick
zecer
|
||
Julien Ducenne
zecer
|
||
Katherine Durant
zecer
|
||
Thomas Dyg
zecer
|
||
Graeme Eglin
zecer
|
||
Robert Eskekarr
zecer
|
||
Andrew Fensom
zecer
|
||
Bruno Fernandes
zecer
|
||
Marco Fiorani Parenzi
zecer
|
||
Andrew Fletcher
zecer
|
||
James Foster
zecer
|
||
Matt Foster
zecer
|
||
John J. Galloway
zecer
|
||
Walter Gilbert
zecer
|
||
Geoffroy Givry
zecer
|
||
Ana Gomes
zecer
|
||
Kyle Goodsell
zecer
|
||
Alex Guri
zecer
|
||
Venetia Hadley
zecer
|
||
Adam Hammond
zecer
|
||
Dan Harrod
zecer
|
||
Ewoud Heidanus
zecer
|
||
Sandro Henriques
zecer
|
||
Ben Hicks
zecer
|
||
Tom Hocking
zecer
|
||
Laura Ingram
zecer
|
||
Florentin Ionita
zecer
|
||
Matthew Jacques
zecer
|
||
Christopher Jaques
zecer
|
||
Bryan Jones
zecer
|
||
Samuel Karlsson
zecer
|
||
Alban Kasikci
zecer
|
||
Thomas Kaufmann
zecer
|
||
Stephen Kennedy
zecer
|
||
Sabine Laimer
zecer
|
||
Kirsty Lawlor
zecer
|
||
Renaud Madeline
zecer
|
||
Tony Man
zecer
|
||
Rebecca Manning
zecer
|
||
Sharon Marcussen
zecer
|
||
Scott Marriott
zecer
|
||
James McPherson
zecer
|
||
Alice Mitchell
zecer
|
||
John Moffett
zecer
|
||
Peter Moran
zecer
|
||
Tristan Myles
zecer
|
||
Per Mørk-Jensen
zecer
|
||
Leo Neelands
zecer
|
||
Gustaf Nilsson
zecer
|
||
Kevin Norris
zecer
|
||
Ciaran O'Connor
zecer
|
||
Jim O'Hagan
zecer
|
||
Vishal Parmar
zecer
|
||
Massimo Pasquetti
zecer
|
||
Enrik Pavdeja
zecer
|
||
Mark Payne
zecer
|
||
Tom Pegg
zecer
|
||
Cecile Peltier
zecer
|
||
Alexis Peraste
zecer
|
||
Aymeric Perceval
zecer
|
||
Victor Perez
zecer
|
||
Roland Petrizza
zecer
|
||
Fred Place
zecer
|
||
Scott Pritchard
zecer
|
||
Kim Ranzani
zecer
|
||
Daniel Rauchwerger
zecer
|
||
Garth Reilly
zecer
|
||
Campbell Rose
zecer
|
||
Olivier Ryard
zecer
|
||
Geoff Sayer
zecer
|
||
Chad Schott
zecer
|
||
Foad Shah
zecer
|
||
Greg Shimp
zecer
|
||
Naveen Shukla
zecer
|
||
Martin Simcock
zecer
|
||
Andrew Simmonds
zecer
|
||
David Sjodin
zecer
|
||
Liam Spencer
zecer
|
||
Richard Stay
zecer
|
||
Jim Steel
zecer
|
||
Richard Sällqvist
zecer
|
||
Jeremy Séguin
zecer
|
||
Mark Tamny
zecer
|
||
Stephen Tew
zecer
|
||
Steve Tizzard
zecer
|
||
Kim Tobin
zecer
|
||
Christian Tomikowski
zecer
|
||
Sanju Travis
zecer
|
||
Gert Van Dermeersch
zecer
|
||
Lies Veldeman
zecer
|
||
Sebastian von Overheidt
zecer
|
||
Tara Walker
zecer
|
||
Tomas Wall
zecer
|
||
Karen Wand
zecer
|
||
Ollie Weigall
zecer
|
||
Helen Wood
zecer
|
||
Thorsten Wolf
zecer
|
||
Terry Wu
zecer
|
||
Day Yargici
zecer
|
||
Oscar Tornincasa
zecer
|
||
Christopher Mapes
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Embree
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Taylor
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David R. Grant
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Collins
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Graham Hall
operator kamery (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Bennett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dani Biernat
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Brown
kaskader dublujący: Willem Dafoe (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Toby Burge
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Cain
kaskader dublujący: Taylor Kitsch (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Cain
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Max Calder
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Cassidy
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jahnel Curfman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Ben Dimmock
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Duggan
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Eischen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shauna Galligan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Walles Hamonde
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cat Hannah
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Hayns
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antal Kalik
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kelly-Marie Kerr
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sabrina LeBrun
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Orion McCabe
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cliff McLaughlin
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lin Oeding
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Palma
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mario Perez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bridgett Riley
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jean Paul Ruggiero
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jean Paul Ruggiero
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alena Sauko
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heidi Germaine Schnappauf
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Courtney Schwartz
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul E. Short
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karin Silvestri
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jim Stephan
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
McKay Stewart
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bryan Thompson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Steve Upton
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrea VanEpps
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Morgan Williams
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Merritt Yohnka
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
America Young
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
5,0
|
|
Darren Baba
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brendan Donnison
dobór głosu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Driscoll
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arna Diego
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Hurtt
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Odigie Johnson
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marco La Torre
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Cannon
dubler: Samantha Morton (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kayden Phoenix
dubler: Lynn Collins (niewymieniony w czołówce)
|
||
Norman Campbell Rees
dubler: Dominic West (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Whitlow
dubler: Taylor Kitsch (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Babbs
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Creed
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Melanie Tolbert
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dominic Aronin
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Bird
elektryk (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlie Euston
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Farr
elektryk (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon Gleave
elektryk (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Mitchell
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Nolan
elektryk (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ashley Bond
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shawn White
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Bagley
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Churchyard
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tobias Marshall
operator kamery (asystent) (dodatkowy) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nigel Permane
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alicia Aguilera
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dalia Al-Husseini
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andreas Alesik
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laia Alomar
kierownik produkcji efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Alvite
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Amachree
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katarzyna Ancuta
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kris Anderson
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Andrews
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Arion
układ graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stewart Ash
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mathieu Assemat
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Aulds
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kamilla Bak
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Bakowski
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Baldwin
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Ballard
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zeljko Barcan
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sreyans Bardia
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claudio Bassi
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Becki
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Bekuhrs
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Romain Besnard
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luke Bigley
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sabina Bihlmaier
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muhittin Bilginer
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Blacker
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Romain Bouvard
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Boyd
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bertrand Breuze
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Broderick
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kyle Patrick Brown
nadzorca komponowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Bryan
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dominic Bunjevac
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas J. Burton
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hamza Butt
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlos Caballero Valdés
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Cameron
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Campbell
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Warwick Campbell
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
André Castelão
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Cattell
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Agustín Cavalieri
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kamelia Chabane
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ludovic Chailloleau
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Saptarshi Chakraborty
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Chamney
nadzorca grafiki komputerowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nardeep Chander
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hariprasad Chandran
koordynator efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lai Lok Chau
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie Chew
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Giuseppe Chisari
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roberto Ciriaco
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oli Clarke
układ graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roberto Clochiatti
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Cole
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Xavier Collos
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paolo Consorti
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Loraine Cooper
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Cooper
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Cork
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tommaso Corona
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doug Cram
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Cutbill
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Daiko
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alistair Darby
grafik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Markus Daum
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert John Davies
dyrektor techniczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rupert Davies
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aurore de Blois
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Demarest
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Denley
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Denyer
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julien Depredurand
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Devorsine
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gavin Digby
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Menno Dijkstra
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rico Dober
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yoav Dolev
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harriet Donington
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stanislav Draganov
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Louis Dunlevy
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kimberley Dunne
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Durant
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Döhler-Knox
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rodrigo Echevarría
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared Embley
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jenn Epstein
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jérome Escobar
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emma Ewing
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Péter Farkas
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Struan Farquhar
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anouchka Farrenc
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jean-Dominique Fievet
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jay Fleming
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maxim Fleury
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Flicker
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melania Fodritto
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wes Franklin
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vincent Frei
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Fristot
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laetitia Gabrielli
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aldo Gagliardi
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aron Galabuzi
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Coppin Geoffrey
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ahmed Gharraph
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julia Goehle
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Gomes
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Goodwin
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yaniv Gorali
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yaniv Gorali
grafik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Azzard Gordon
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rasik Gorecha
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ranjit Gosavi
nadzorca komponowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elysia Greening
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Grubb
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Grummitt
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ajay Gurram
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luan Hall
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Derek Hanson
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryu Harada
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gareth Harbuz
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Harden
montaż efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monica Harrion
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Harrison
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nic Hatch
producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oliver Heinrich
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Hey
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cristian Hinz
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allen Holbrook
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lars Holmgren
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Garrett Honn
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Neha Hooda
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julian Howard
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Humphries
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Hunt
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Hutchings
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nile Hylton
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicholas Illingworth
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claire Inglis
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hetal Jain
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Helen Johnson
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Johnson
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Jones
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Uday Joshi
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guillaume Julien
grafik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luc Julien
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chaitanya Kapu
dyrektor techniczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Henrik Karlsson
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Kasmir
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Kay
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerard Keating
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kemal Kemal
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bernhard Kerschbaumer
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cindy Khoo
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erin Eunsung Kim
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yuko Kimoto
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Kitching
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Kmet
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcin Kolendo
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jakub Krompolc
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vikram Kulkarni
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Prakash Kumararajan
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grant Laker
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yann Larochette
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adrian Lee
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Key Hyung Lee
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Lee
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janek Lender
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Francis Leong
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jean-François Leroux
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julian Levi
producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ted Lister
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zachary Lo
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacqueline Lockley
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ken Locsmandi
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Lovell
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amy Lu
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Macdonald
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aysha Madina
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claudia M. Maharaj
montaż efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Damien Mahoney
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hadrien Malinjod
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rajesh Manayil
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Mansencal
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Giovanni Mascherpa
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Howard Margolius
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lilly Heart Marriott
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Corey Robert Martinez
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clare Mayhew
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gavin McKenzie
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fiona McLean
kierownik produkcji efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick McMahon
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chad Meire
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Giovanna Meire
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joel Meire
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Craig Mepham
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Middleton
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jaymie Miguel
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ellen E. Miki
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danielle Millington-Peck
montaż efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Milos Milosevic
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Giacomo Mineo
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Azhul Mohamed
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Mohan
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vikram Mohan
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Mooney-Somers
układ graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Moorer
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fernanda Moreno
grafik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dafydd Morris
układ graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vamsi Krishna Mudraboina
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kyle Mulqueen
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Balaji Muppalla
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Trilochan Naik
grafik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sunny Nair
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sunny Nair
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jihyun Nam
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Devin Nasby
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marlene Nehls
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stuart Nelhams
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stella Hui Sze Ng
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Nguyen Van Lan
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dillan Nicholls
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlos-Christian Nickel
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victor Norberg
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Nugent
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cesar Eiji Nunes
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom O'Flaherty
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick O'Riley
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cenay Oekmen
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Ofori
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcus Olofsson
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcus Olofsson
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luis Pages
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Papavramides
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Pastore
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Irshad Patel
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Peck
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Soren Bendt Aaboe Pedersen
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leandro Pedroni
dyrektor techniczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claire Pegorier
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nuno Nisa Pereira
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Manuel Perez
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Angelo Perrotta
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kim Phelan
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jorge Pimentel
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Plakides
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ariele Podreider Lenzi
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vladimir Popovic
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Pozo
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Price
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aled Prosser
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Pryor
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Osiris Pérez
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Quinones-Colon
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Orash Rahnema
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roby Raj
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chua Raymond
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard R. Reed
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terence P. Reilly
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Reischmann
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Rhone
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Viktor Rietveld
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Edward Roberts
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wesley Roberts
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aled Robinson
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fanny Roche
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gal Roiter
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tara Roseblade
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brogan Ross
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shaun Roth
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Rowland
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Philip Rudolph
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Florian Salanova
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Olov Samuelsson
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Sanders
nadzorca obrazu cyfrowego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Udhaya Sankar
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Santos
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tarkan Sarim
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Schanz
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Markus Schneider
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Schwarz
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Schwier
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Scrase
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liz Scully
nadzorca grafiki komputerowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Seaton
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacopo Sebastiani
układ graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Shepherd
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harsimmar Singh
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Sissen
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Smith
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Spriggs
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Stevens
montaż efektów wizualnych (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Stevenson
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rainer Stolle
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Philip Stripinis
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Junaid Syed
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Albert Szostkiewicz
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vishwanath Tatti
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Tottman
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adrien Toupet
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Tsang
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Turner
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erik Tvedt
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Ung
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joerg Unterberg
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claudius Urban
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jon Uriarte
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Quentin van den Bossche
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lars van der Bijl
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ville-Matti Vasama
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sebastien Veilleux
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sören Volz
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eva von Overheidt
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Voß
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victor Wagner
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Waite
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Webb
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Neil West
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Whitehead
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Wild
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Susannah Marie Williams
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toby Winder
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Annie V. Wong
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Woo
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Wortmann
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ged Wright
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Max Wright
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Yamazoe
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pavade Yoane
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yak Hong Yung
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Farhad Yusufi
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Zaccheo
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fabio Zangla
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniele Zannone
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pernille Ørum
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cleve Yilun Zhu
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martine White
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jake King
kolorysta (asystent)
|
||
Luis Silva
kolorysta (asystent)
|
||
Jodie Davidson
kolorysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simona Harrison
kolorysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathaniel Lee Voelker
koordynator grafiki komputerowej (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…