Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 7.2

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL #1

Komentarze 6

Sebioslaw 2018-02-25 6

Sporo osobó interpretuje ten film wielowymiarowo, w szczególności końcówkę. Dla mnie jest dosyć prosto podana na tacy. Całość pokazuje jakby bohaterowie zagrali w tą grę. Na końcu okazuje się, że nie grali. Dla mnie to cała filozofia.

Khaosth 2017-12-25 7

7,5 // Zabawny z początku wieczór powolutku zaczyna wszystkim wychodzić bokiem. Dobre tempo, dobrze zagrany i zmontowany film obyczajowy z nutką humoru.

TheMarley 2017-12-07 6

Przyzwoity film z fajnym pomysłem ale bardzo płytkimi bohaterami między, którymi brakuje chemii. Filmowi brakuje też "zagmatwania", wg mnie potencjał filmu nie został do końca wykorzystany.

Mrozikos667 2017-01-22 6

Z dużej chmury deszczyk taki se – początkowo film jest bardzo zabawny i celny, pod koniec już monotonny. Niepotrzebnie też uderza w wysokie tony.

Garret_Reza_fdb 2016-07-28 7

http://garretreza.pl/krotko-20 16/ Kilku ludzi na kolacji, gdzie odkrywają swoje sekrety. Wyborna komedia, moje poczucie humoru w każdej chwili.