Terror 7.3

Nowy, dziesięcioodcinkowy horror jest adaptacją bestsellerowej powieści Dana Simmonsa, o tym samym tytule. Akcja dzieje się w 1847 roku, kiedy załoga HMS Erebus i HMS Terror poszukuje Przejścia Północno-Zachodniego. Ekspedycja, kierowana przez kapitana Johna Franklina, zostaje zaatakowane przez tajemniczego drapieżnika, który podąża tropem załogi zmuszając ich do desperackiej walki o przetrwanie.

Zgłoś naruszenie Sezon 2: Zwiastun #1

Komentarze 5

KRCK 6

Rozczarowanie. Serial oparty na powieści inspirowanej historią legendarnej wyprawy statków Terror i Erebus w poszukiwaniu przejścia północno-zachodniego. Można było spodziewać się mrocznego klimatu, głębii psychologicznej postaci, ale całość jest jedynie poprawna. Zawiódł scenariusz, reżyser albo produkcja… Ponownie niepotrzebnie odwołanie do ludowości, do magii. Aktorsko dobry.

Sebioslaw 8

Po pierwszych dwóch odcinkach jestem pod dużym wrażeniem. Wszechogarniający mroźny klimat zacieśniający się wokół widza, muzyka budująca napięcie, gra aktorska najwyższych lotów. Do tego na bazie świetnej książki.

Asmodeusz Sebioslaw

@Sebioslaw książki nie czytałem, może się przymierzę zachęcony serialem, który okazał się nadspodziewanie dobry jak już wspomniałeś klimat, aktorzy i pewnie to coś innego polecam

Sebioslaw Asmodeusz 8

@Asmodeusz Zdecydowanie polecam! Jestem przy piątym odcinku i nie rozczarowałem się. Ciągle trzyma równy poziom. Książkę warto przeczytać.

i_darek1x 7

Po pierwszym odcinku jestem na tak ! Zapowiada się interesujący ,klimatyczny i tajemniczy … Dziesięć odcinków zaskakuje i wciąga ! Ja tylko polecam ;)

Następne