Plotkara

7,4
Serial opowiada o nowojorskiej elicie nastolatków. Losy zjawiskowo pięknej Sereny, ciągle knującej nowe intrygi Blair, jej chłopaku Nacie, początkującym pisarzu Danie i jego siostrze. Wszystko śledzi tajemnicza nieznajoma – Plotkara.
Odcinki 121 dodaj odcinek
Sezony

HBO2 23-03-13 (Polska)

Uprzywilejowani uczniowie prywatnego liceum z bogatej dzielnicy Manhattanu, Upper East Side, dowiadują się o powrocie Sereny van der Woodsen.
Blair, najlepsza przyjaciółka Sereny, traktuje ją chłodno po wydarzeniach, do jakich doszło na pewnej imprezie.
Blair (Leighton Meester) ujawnia skandal z życia Sereny (Blake Lively), którego nie da się już dłużej ukrywać.
Blair (Leighton Meester) cieszy się na myśl, że zostanie twarzą najnowszej kolekcji ubrań swojej matki.
Dan (Penn Badgley) wymyśla skomplikowany plan, aby zaimponować Serenie (Blake Lively) na ich pierwszej oficjalnej randce.
Gdy do domu wraca Vanessa, przyjaciółka Dana z dzieciństwa, i wyznaje mu swoje uczucia, Dan nie może się zdecydować, którą z dwóch dziewczyn wybrać.
Serena i Dan w końcu potwierdzają, że są w sobie zakochani, chociaż należą do skrajnie odmiennych środowisk.
Podczas przyjęcia z okazji swoich 17. urodzin Blair robi dobrą minę do złej gry, żeby ukryć prawdę przed przyjaciółmi.
Kiedy Dan dowiaduje się, że Serena będzie spędzać Święto Dziękczynienia tylko z najbliższą rodziną, naiwnie zaprasza wszystkich do siebie.
Serena absolutnie nie ma zamiaru uczestniczyć w zbliżającym się Balu Debiutantek, dopóki jej babka nie oznajmia kategorycznie, że jest to impreza obowiązkowa.
Gdy w Święta ojciec Blair przyprowadza do domu niespodziewanego gościa – swojego kochanka – Blair z trudem ukrywa niezadowolenie.
Plotkara z przyjemnością ogłasza, że widziano Serenę van der Woodsen kupującą test ciążowy. Wiadomość rozchodzi się z prędkością dźwięku.
Blair wraca do szkoły po utracie tytułu królowej pszczół. Serena nie chce mieszkać że swoim przyszłym przyrodnim bratem Chuckiem.
Świat Sereny zmienia się nie do poznania, gdy jej dawna towarzyszka w wyczynach z piekła rodem wraca na Manhattan, co wróży poważne kłopoty.
Blair i Jenny prowadza ostrą wojnę o popularność, obrzucając się nawzajem skandalicznymi oszczerstwami za pośrednictwem Plotkary.
Georgina ujawnia prawdziwy powód, dla którego Serena uciekła z Manhattanu do szkoły z internatem, a Serena szybko wraca do swoich dawnych nawyków.
Reputacja Sereny jest zagrożona, więc Blair bierze sprawy w swoje ręce, żeby dać solidną nauczkę podłej manipulantce Georginie.
Pod koniec lata Plotkara jedzie do Hamptons. Serena i Nate udają, że są parą, żeby ukryć romans Nate’a z zamężną kobietą.
Blair cieszy się, że została dziewczyną arystokraty, ale przebiegły Chuck ma co do niej inne plany. Serena i Dan zgodnie ukrywają swoje niedawne bliskie stosunki.
Serena i Dan, uwięzieni w windzie, odbywają poważną rozmowę. Blair i Chuck nie wiedzą, co sądzić o braku namiętności w swoich związkach.
Serena dostrzega, że Dan przymila się do nowej uczennicy. W odpowiedzi zawsze lojalna Blair ze swoją świtą postanawia zdusić w zarodku romans Dana z Amandą.
Blair sabotuje pokaz swojej matki podczas Tygodnia Mody. Dan zbliża się do Chucka i odkrywa, że niełatwo jest żyć po ciemnej stronie mocy.
Po kłótni Serena chce się odegrać na Blair – która marzy o studiach w Yale – i przyjmuje zaproszenie dziekana tej uczelni. Chuck zostaje porwany.
Kipiąca żądzą zemsty Blair namawia Chucka, żeby uwiódł Vanessę. Serena pokazuje buntowniczą naturę podczas przyjęcia u Lily. Dan i Jenny odkrywają tajemnicę Nate’a.
Jenny zaprzyjaźnia się z modelką i odważa się dać ujście swojemu temperamentowi. Serenie wpada w oko artysta Aaron Rose.
Serena odkrywa, że Aaron ukrywa przed nią sekret. Jenny i Agnes planują wspólny nielegalny pokaz mody. Blair pilnuje córeczki darczyńcy Uniwersytetu Yale.
Dan stara się zbliżyć do Barta Bassa, żeby napisać o nim artykuł biograficzny, ale niestety Chuck dowiaduje się o tym.
Blair uwielbia Święto Dziękczynienia, jednak pojawienie się nowego partnera matki burzy podniosłą atmosferę. Dan wyjawia Aaronowi sekrety z przeszłości Sereny.
Blair i Chuck zakładają się, że znajdą dla siebie nawzajem idealnych partnerów na coroczny bal charytatywny. Była dziewczyna Aarona zaczyna interesować się Danem.
Więcej informacji

Proszę czekać…