HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Ranking 7
Zasumitra

Witam. Od kilku lat przechodzę na weganizm (eliminuje produkty zwierzęce z diety). Udało mi się już usunąć wieprzowinę pod 20 postaciami.

Który jestem w rankingu?

BuziakL

@Zasumitra ale w jakim dokładnie rankingu? :)

Zasumitra

@BuziakL przepraszam, bo trochę mnie nie było. Jestem znany tutaj z akcji społecznych. Promuje weganizm i zdrowe odżywianie. Chodzi mi o ranking wegański. Macie tutaj ranking wegański, jesteście nowocześni, nadążacie?

BuziakL

@Zasumitra hej. A to jesteś tu dłużej ode mnie, więc jak zakładaliście taki temat dot. rankingu, to pewnie gdzieś jest w czeluściach forum.
Weganizm to już ten najskrajniejszy styl życia, tak? Ten, który wyklucza całkowicie mięso i wszelkie produkty odzwierzęce, w tym też takie dot. kosmetyków (cruelty free, czyli nietestowane na zwierzętach..)? Podziwiam, ja jem mięso i przetwory mleczne, jaja.. Co prawda nie ciągle, ale jednak jem.
Kiedyś trafiłam na YT na pewne osoby, które promują wegetarianizm, weganizm, czy witarianizm. Np. Anna Sudoł, która wzbudza dość sporo kontrowersji wśród społeczności. Sporo ludzi jej zarzuca to, że niby chce promować zdrowy tryb życia, ale większość tego co je, to są gotowe jedzenia paczkowane, produkty pakowane, chemicznie przetworzone itd.. Takie mam doświadczenie, jeśli chodzi o ten styl życia, ale też nie zgłębiałam się nigdy bardziej w temat, jedynie przelotem przy okazji, jak mi dziecko zaczęło opowiadać o jakiejś youtuberce, która promuje warzywa i owoce, zamiast mięsa..
Zauważyłam też, aczkolwiek nie wiem, czy to rzeczywiście prawda, że w internecie style odżywiania bardzo podzieliły ludzi, nawet w komentarzach pod filmami na YT można zauważyć, jak np. ludzie jedzący mięso, walczą z tymi, którzy wyznają inne zasady żywieniowe.
Nawet pisali, że to pewnego rodzaju propaganda producentów mięsa i przetworów mięsnych.. Taka teoria spiskowa, ale kto ich tam wie.
Tylko mnie tu zaraz nie bijcie, piszę takie tam swoje przemyślenia, a bardziej dzielę się informacjami, obserwacją w tym temacie :P

Chemas

@BuziakL

Nic się nie przejmuj, na pewno napisałaś dużo więcej konkretów, niż autor tego postu.

PS Wszystkie dobrego z okazji Nowego Roku

ZSGifMan

@Chemas

HAHAHA!
I celnie, i zabawnie, i boleśnie! Takie combo, trzy w jednym ;D
Sam temat zaś do skasowania, bo oprócz pustych przechwałek nic nie wnosi.

@BuziakL

"wieprzowina pod 20 postaciami"
…hmm… kotlety wieprzowe, kiełbasa wieprzowa… lemoniada wieprzowa, landrynki wieprzowe, guma do żucia wieprzowa… pomadka wieprzowa, podkład wieprzowy… kurtka wieprzowa, spodnie wieprzowe… wieprzowy bluray, wieprzowe dvd itd.




Wesołych internetów i wszystkiego dobrego na 2020 rok!
     

BuziakL

@Chemas @ZSGifMan wdzięcznam za pamięć i życzenia. Wzajemnie, niech w następnym roku los rozda jedne z lepszych kart.. ;)

Chemas

@BuziakL buziaki ;)

Proszę czekać…