Reżyser trochę nie równy. Ma na swoim koncie wybitne pozycje, jak RoboCop czy Nagi instynkt, ale też bardzo przeciętne jak Żołnierze kosmosu. Generalnie dobry i ma ode mnie 7/10
Tylko za Diunę się nie bierz przypadkiem. ;) Ja się mocno rozczarowałem, a na drugą część jeszcze kasę wywaliłem na kino. :/
Przy okazji weryfikowania nowego filmu, obejrzałem sobie na youtube. Ciekawe, bardzo ciekawe, generalnie podobało mi się. Taki totalny Off.
Nie oczarowała mnie ta adaptacja niestety. Podobnie jak Ważka dodałem plus jeden za Tima Rotha jako Febre. Catherine Deneuve oczywiście bardzo dobrze, jednak zabrakło w tym filmie ducha Muszkieterów.
Jedne z najbardziej znanych Polaków w branży filmowej poza Polską. Przede wszystkim znakomity zdięciowiec, za co ma ode mnie ósemkę, ale też dobrze się pokazał jako reżyser.
Andrzej Bartkowiak bardzo się postarał, ale nie tylko w tym filmie. Zgodzę się z kolegą Dawidkiem, że to najlepszy film z Jetem Li. Koniecznie do obejrzenia!
Nie taki zły ten film. Ogląda się całkiem dobrze. Faktycznie, że nie jest to typowa dla Stevena Seagala produkcja i właśnie dobrze. W wolnej chwili warto obejrzeć.
Niezły film. Dobrze się ogląda. Film z czasów, w których Jean-Claude Van Damme wypadał całkiem nieźle i to nie tylko pod względem walk. Dobra rozrywka.
To było niestety do przewidzenia. Faktycznie, że powinni protestować, ale jest to problem szerszy, bo eliminuje się ludzką kreatywność. Znam kilka przykładów fatalnego działania AI. Osobiście jestem bardzo przeciwny stosowaniu sztucznej inteligencji w kulturze.
Wydaje się całkiem dobrym operatorem, brał udział w kręceniu dobrych filmów, ale też i słabych, ale z tego co pamiętam zdjęcia zawsze były znakomite.
Proszę czekać…