Aktywność

Michał Włodarczyk (I)

Przeciętny aktor. Pamiętam go jeszcze jako dzieciaka chyba w drugiej serii Rodziny Zastępczej. Później widział w kilku serialach i wypada dalej przeciętnie.

Dyktator (1940)

Można wpisać w słowach kluczowych. Ale generalnie to brakuje nam kilka gatunków. Były już o tym dyskusje, ale jakoś nic.

Hollywood sięga po retro: Kultowa gra z epoki 8-bitów staje się filmem

A to bardzo ciekawa informacja. Grało się kiedyś, grało. Bardzo jestem ciekaw jak oni to wykombinują, jaka będzie adaptacja gry. Piksele nie specjalnie mi się spodobały.

Dom wariatów (1984)

Aż dziw, że ja tego filmu jeszcze do tej pory nie oceniłem. Kondrat wpasował się w rolę idealnie. Bardzo dobrze Majda. Jest klimat. Na pewno nie film dla każdego.

Wszystko gra (2005)

Cały Woody Allen, nie jest to najlepszy film w jego reżyserii, ale i tak powala. Cały Woody, nie znam złych jego filmów. Scarlet jak zwykle znakomita.

G.I. Jane (1997)

Nie wiedziałem, że Demi Moore dostała za tą rolę Złotą Malinę. Przecież to jedna z jej najlepszych ról. Faktycznie, że banda debili.

Żołnierze kosmosu (1997)

Zdecydowanie najsłabszy film Paula Verhoevena z tych które oglądałem. Zdecydowanie poniżej jego poziomu. Ale i tak jest lepszy od fatalnej drugiej części, no ale ją kto inny reżyserował. :)

Paul Verhoeven (I)

Reżyser trochę nie równy. Ma na swoim koncie wybitne pozycje, jak RoboCop czy Nagi instynkt, ale też bardzo przeciętne jak Żołnierze kosmosu. Generalnie dobry i ma ode mnie 7/10

Proszę czekać…