Nawet mi nic nie mów o tej zrypanej platformie Netflix. Raz kiedyś wykupiłem subskrypcje na próbę i bardzo tego żałowałem. Tfu!
@Chemas Nowy zawód w Pozostałej rkipie:
@ana481516 dodajesz go normalnie do filmu czy serialu na podstawie źródła oczywiście, i jak go nie ma w bazie to ci się wyświetli, że dodajesz jako nowy. Mogą się też wyświetlić nazwy alternatywne, które trzeba sprawdzić, bo może być u nas już pod inną nazwą. Najlepiej alter nazwy sprawdzić na IMDb + do tego ważny jest numer z IMDb.
Aktorka ładniutka, jakiś tam potencjał gra, ale na razie to co pokazuje w filmach i serialach jest przeciętne. Podejrzewam, że w głównej mierze wynika to ze średnich i trochę ponad przeciętną produkcji.
Ja też czekam na nowe postacie, historie, mam już dosyć tych sequeli, prequeli, które nic nowego nie wnoszą. Słabo też widzę ten prequel Rambo, może się pomylę. Zobaczymy. Tak samo jak słabo bym widział Rocky’ego przed pierwszym uderzeniem w Filadelfii. Przecież cała historia się od tego zaczęła. Problem polega na tym, że łatwiej bazować na sprawdzonych scenariuszach i postaciach niż stworzyć coś nowego.
Bardzo dobry reżyser starej daty. Po prostu solidna firma. Dwa cudeńka widziałem, a mianowicie Dom przy ulicy Rilington 10 i Książę i żebrak, ale cała reszta również na znakomitym poziomie: Conan Niszczyciel, Tora Tora Tora…
Dla mnie Conan Niszczyciel jest równie dobry jak Barbarzyńca. Co prawda wcześniej oceniałem na 7, ale po odświeżeniu podniosłem ocenę na 8. Muzyka nadal wymiata.
Bardzo dobra ekranizacja powieści "Książę i żebrak". Zdecydowanie najlepsza. Znakomite role Olivera Reeda, Raquel Welch i uroczy młody Mark Lester. Pod względem kostiumowym rewelacja.
Nawet niezły aktor, dość charakterystyczna twarz. Pamiętam go z roli Rudego w filmie U Pana Boga za piecem, gdzie dobrze wpasował się w swoją rolę.
Proszę czekać…