Nawet niezły sesnacyjniak. Snipes jak to on, poprawna gra, ale byłem bardzo ucieszony, że zagrał tam mój ulubieniec Gary Busey, jak zwykle idealny!
Oj, ja na pewno ten film kiedyś oglądałem, ale musiałbym sobie przypomnieć. Dzięki kolego za przypomnienie. Ja też uwielbiam kino dwudziestego wieku, które jest dużo lepsze.
Odświeżyłem sobie przedwczoraj. Coś pięknego. Ogólnie to wolę spaghetti westerny niż te klasyczne. Mają jakiś lepszy klimat dla mnie. Sam pomysł z rewolucją w klimacie westernu jest niesamowity. James Coburn i Rod Steiger robią w tym filmie wielką robotę.. No i muzyka!
Dobra komedia przed przełomem wieków. Znakomite role oczywiście Gajosa i Celińskiej, ale też Ferencego, no ale jeszcze młody Stuhr wypada rewelacyjnie, no i Krukówna!
Miał bym wątpliwości co do tej kultowości roli słabego Sandlera. Nie jestem w ogóle zaskoczony, czułem, że to będzie porażka. Do muzeum.
@KorbenDallas zgoda pełna!
Tak samo dobry pomysł jak jedynka. Może faktycznie troszkę lepsze, ale nie wiele. Antonio Banderas robi swoją robotę, ale Steve Buscemi to jak zwykle mistrzostwo świata! Dzieciaki w porządku.
Obejrzałem po raz kolejny i film mną wstrząsnął!!! To co Meryl Streep w tym filmie zrobiła, to poezja ekranu filmowego. Do tego rewelacyjny Jack Nicholson. Mistrzowie!
Dobry fachowiec, wyreżyserował kilka dobrych produkcji, jak na przykład Disco Polo, albo epizody w serialu "Królestwo kobiet". Szkoda, że miał nieszczęsną przygodę z serialem Office PL.
A ja byłem na dwóch koncertach z serii Ozzfest, zawsze wszystko zrobione perfekcyjnie. Było kilka zespołów z wysokiej półki (na przykład Tool) a na koniec Ozzy. Szkoda gościa, za wcześnie odszedł.
Proszę czekać…