Absolutny klasyk thrillera / horroru w kosmosie. Miałem wielką przyjemność być na tym w kinie za gówniarza i wyszedłem odmieniony. :) Kolejne części próbowały dorównać jedynce, z lepszym lub gorszym skutkiem, ale nie dały rady.
Naprawdę dobra produkcja bazująca na legendzie Robin Hooda. Ten reżyser umie robić takie sequele (patrz Czterej muszkieterowie). Ciekawa historia. Dobra gra Connery’ego.
Nie do końca jestem przekonany co do tej kontynuacji / prequela, jak do wszystkich odświeżanych klasyków. Kupa lat poleciała. Ale na pewno obejrzę z chęcią.
Ta komedia znanego kabareciarza Władysława Sikory, animatora zielonogórskiego środowiska kabaretowego, pokazuje, że można zrobić bardzo dobry film nie mając środków finansowych. Doskonała satyra i parodia.
Ta "kontynuacja" kultowego Misia nie powinna w ogóle powstać. Nie mam pojęcia dlaczego Stanisław Tym w ogóle wpadł na taki pomysł. Nie wypaliło.
Bardzo ją lubię jako artystkę kabaretowe. Zespół Jurki i wszystko na ten temat do tego stały występ w serialu Spadkobiercy. Jako aktorka typowa niestety nie specjalnie kojarzę.
Bardzo dobrze się ogląda, nie ma jak stare polskie filmy obyczajowe. Gry aktorskie są doskonałe. Tylko oglądać!
Właśnie sobie odświeżyłem, a to głównie ze względu ścieżki dźwiękowej w wykonaniu Lady Pank. I pod względem animacji, samej historii, pomysłów i muzyki REWELACJA!
Zdecydowanie dobre i inteligentne kino akcji, chyba nawet ciut lepsze od dwójki. Szkoda, że nie ma kontynuacji, bo widziałbym tu dobrą serię.
Generalnie, średni film. Jak przeczytałem scenariusz, myślałem, że będzie dobrze. Wyszło przeciętnie. Jak zwykle sztywny Wahlberg nie pomaga. Do zapomnienia.
Proszę czekać…