Niezły film. Kevin Bacon świetny. Film jest faktycznie przewidywalny, ale ogląda się super. Efekty fajne i nawet mi się podobają. Wole te ze starszej epoki, niż współczesne CGI, które tłamsi całą fabułę.
Ten horror jest po prostu słaby. Słaba powtórka z rozrywki. Obecność była okej. Annabelle: Narodziny zła też dawało radę, ale tutaj coś nie pykło. Nie jestem fanem takich horrorów, więc mam ostre wymagania.
Nie jest tak źle, chociaż szału niema. Większość filmów z Sandlerem są słabe. Nie pasuje mi ten aktor do ról komediowych. Nie moja bajka. A co do pozostałej obsady masz całkowitą rację. :)
I Daryl Hannah i znakomity jak zawsze mój ulubieniec Eugene Levy, a oczywiście Hanks świeży jeszcze. :-) Też lubię ten film, muszę sobie odświeżyć koniecznie.
Znakomity polski serial pana Komorowskiego o tematyce szpiegowsko wojennej. Znakomita, a mało znana wtedy obsada. Tylko oglądać! Polecam.
To jest film, który każdy filmomaniak powinien obejrzeć. Szokuje jak diabli. Surrealizm. Takie coś mogło stworzyć tylko tych wariatów Buñuel i Dali. :-)
Ujdzie, ale szału nie ma. Tak jak Roksanka napisała, z gatunku ujdziowatych. :) I faktycznie nawet ten Rock gra w miarę dobrze, jak na niego, ale do nowej wersji Płonącego wieżowca nie pasuje. Może bardziej Die hard.
Ani Dwayne Johnson, ani Jason Statham tego filmu niestety nie ratują, jak i innych części (późniejszych) tej serii. Zupełnie nie potrzebna odsłona. To już jest nudne.
Śliczna i bardzo utalentowana aktorka. Już w filmie Dziewczyna gangstera pokazała co potrafi. Rozkręciła się u Quentina Tarantino, czego największy szczyt dokonań aktorskich to Kill Bill.
Dalej słabe, ale mam wrażenie, że jest jakiś malutki postęp. Dlatego też tej kontynuacji pierwotnej Korony królów daję ocenę trzy. Widać w ogóle jakiś progres, bo Królowie są jeszcze odrobinę lepsi.
Proszę czekać…