Aktywność

Człowiek widmo (2000)

Niezły film. Kevin Bacon świetny. Film jest faktycznie przewidywalny, ale ogląda się super. Efekty fajne i nawet mi się podobają. Wole te ze starszej epoki, niż współczesne CGI, które tłamsi całą fabułę.

Annabelle (2014/I)

Ten horror jest po prostu słaby. Słaba powtórka z rozrywki. Obecność była okej. Annabelle: Narodziny zła też dawało radę, ale tutaj coś nie pykło. Nie jestem fanem takich horrorów, więc mam ostre wymagania.

Mr. Deeds – Milioner z przypadku (2002)

Nie jest tak źle, chociaż szału niema. Większość filmów z Sandlerem są słabe. Nie pasuje mi ten aktor do ról komediowych. Nie moja bajka. A co do pozostałej obsady masz całkowitą rację. :)

Plusk (1983)

I Daryl Hannah i znakomity jak zawsze mój ulubieniec Eugene Levy, a oczywiście Hanks świeży jeszcze. :-) Też lubię ten film, muszę sobie odświeżyć koniecznie.

Misja (1980 - 1980)

Znakomity polski serial pana Komorowskiego o tematyce szpiegowsko wojennej. Znakomita, a mało znana wtedy obsada. Tylko oglądać! Polecam.

Pies andaluzyjski (1929)

To jest film, który każdy filmomaniak powinien obejrzeć. Szokuje jak diabli. Surrealizm. Takie coś mogło stworzyć tylko tych wariatów Buñuel i Dali. :-)

Drapacz chmur (2018)

Ujdzie, ale szału nie ma. Tak jak Roksanka napisała, z gatunku ujdziowatych. :) I faktycznie nawet ten Rock gra w miarę dobrze, jak na niego, ale do nowej wersji Płonącego wieżowca nie pasuje. Może bardziej Die hard.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw (2019)

Ani Dwayne Johnson, ani Jason Statham tego filmu niestety nie ratują, jak i innych części (późniejszych) tej serii. Zupełnie nie potrzebna odsłona. To już jest nudne.

Uma Thurman (I)

Śliczna i bardzo utalentowana aktorka. Już w filmie Dziewczyna gangstera pokazała co potrafi. Rozkręciła się u Quentina Tarantino, czego największy szczyt dokonań aktorskich to Kill Bill.

Korona królów. Jagiellonowie (2022 - 2024)

Dalej słabe, ale mam wrażenie, że jest jakiś malutki postęp. Dlatego też tej kontynuacji pierwotnej Korony królów daję ocenę trzy. Widać w ogóle jakiś progres, bo Królowie są jeszcze odrobinę lepsi.

Proszę czekać…