Aktywność

Ranczo: Trudne powroty 7x12 (2013)

Mam różne opinie na temat odcinków tego serialu. Moim zdaniem serial jest nie równy. Ten odcinek jest zakończeniem sprawy oskarżeń dla Lucy. I jest na prawdę dobry.

Ranczo: Czas konspiry 7x11 (2013)

Generalnie mam różne opinie na temat różnych odcinków. Nie jest to mój ulubiony serial. Ale niektóre są genialne. Taki jest właśnie ten odcinek. Jak i kolejny, w którym jest zakończenie sprawy oskarżeń dla Lucy.

W co grają ludzie (2020)

Pierwszy film fiński jaki w życiu obejrzałem.
Film jest w miarę świeży bo produkcja w 2020 roku. Od razu mówię, że rewelacja. Wciągnął mnie jak gąbka wodę. Ja takie filmy nazywam refleksyjne. Masa dialogów, bardzo ważnych. Życiowe komplikacje w grupie przyjaciół, częściowo rodziny. Wychodzą na światło dzienne różne tajemnice. Po prostu życie. Film z miejsca ma u mnie 9/10. Do tego można w większości filmu posłuchać melodyjnego języka fińskiego! A nawet posłuchać piosenek. Rewelacja.

Osierocony Brooklyn (2019)

Również mam mieszane uczucia, ale ze względu na doskonałą rolę Edwarda Nortona (który nigdy nie zawodzi jako aktor) daję ocenę siedem z takim plusikiem na osiem. Gość po prostu wymiata! Jak zwykle dobrzy Willem Dafoe i Alec Baldwin. Nie wiem dlaczego na drugim miejscu na liście płac jest Willis. Wielki plus za jazz.

Inwazja łowców ciał (1978)

@roksana_goly chyba w tym samym czasie oglądaliśmy :)

Inwazja łowców ciał (1978)

Odświeżony wczoraj, dzięki telewizorni. Się okazuje, że moja ósemka, którą kiedyś dałem temu filmowi nie zdewaulowała się nic a nic. Zgadzam się z przedpiścami, znakomite kreacje aktorskie.

DC Studios rozpoczyna prace nad filmem "Clayface". Mike Flanagan napisze scenariusz

Nie jestem znawcą komiksów, ale trochę poszperałem i faktycznie postać interesująca z wielkim potencjałem na historię. Tylko nie można tego zepsuć.

Rodzinka.pl (2011 - )

No i znowu obniżam ocenę na 2. Obejrzałem kilka odcinków ostatnio i mnie zdenerwowały. Już nawet ten najmłodszy z braci zaczyna być denerwujący. Szczerze mówiąc dałbym 1, ale Braciak i Kulesza jakoś trzymają poziom. Tyle, rzadko. Kożuchowska jeszcze bardziej denerwująca.

Werner Herzog (I)

Ten reżyser nie jest do końca "normalny", bez obrazy oczywiście :) Prawdziwy wizjoner, dlatego jest na mojej prywatnej liście reżyserów wizjonerów. Jego spojrzenie na kino jest niesamowite.

Proszę czekać…