Aktywność

LGBT HYDE PARK

@Greta_Zandberg chyba "Przypadła" ta piosenka, ładna nie powiem.

Taka maska HYDE PARK

Przykład właściwej maski:

https://www.youtube.com/watch?v=0aA5NxTujqg

Nauczka dla MZ

LGBT HYDE PARK

@Szczerosc
https://www.youtube.com/watch?v=vPzDTfIb0DU
Czyby wczesne LGBT?
O Fredim już się boję wspominać.

Mniejszości rasowe, LGBTQ oraz kobiety - nowe standardy dotyczące Oscarów

@Movieman @Bercik022 w mojej wypowiedzi chodziło o całokształt, że tak powiem, chodziło mi o pewien trend jaki jest i jaki się kształtuje w mediach.

Mniejszości rasowe, LGBTQ oraz kobiety - nowe standardy dotyczące Oscarów

@Chemas
PS Do tej pory myślałem, że całe to gadanie o ideologii LGBT to bzdury, ale zaczynam mieć wątpliwości. Choć z drugiej strony, sądzę, że to raczej nadgorliwość Akademii i tyle. Cóż, Oskar już i tak przestał być dla mnie, i chyba nie tylko, jakąś prestiżową nagrodą. Skoro Amerykanie chcą czegoś takiego u siebie, niech tak robią, ich sprawa. U nas to nie przejdzie ;)

Mniejszości rasowe, LGBTQ oraz kobiety - nowe standardy dotyczące Oscarów

Ale jaja. Mam tylko pytanie, czemu Polaków nie ma na liście niedostatecznie reprezentowanej grupy narodowości, byłby wtedy wysyp aktorów naszych w hollywoodzie, że hej ;). A tak na poważnie, nie jestem rasistą, nie mam nic przeciw LGBT (jako osobom oczywiście), toleruję. Nie mam nic przeciwko roli niebiałych w filmach, są to w wielu przypadkach bardzo znaczące role, a wielu aktorów jest wybitnych. Jednak zaczyna się tu robić jakaś przesada. A co jak ktoś chce zrobić film o jakiejś społeczności białej (na przykład wioska na Podlasiu), gdzie czarnoskórych jak kot napłakał, gejów i lesbijek też nie za dużo i to nie dlatego, że ich wypędzono. Jedynie niepewna klecha jest proboszczem, no ale … W takim razie reżyser musi na siłę kombinować ze scenariuszem, żeby ściągnąć do miłej wioski na Podlasiu 30 % murzynów, azjatów, paru indian z ameryki, jakiegoś gościa z Polinezji, no i żeby jeszcze nie robić sobie za dużo kłopotów, dobrze by było jakby część z nich była innej orientacji. Coś czuję, że kino niezależne zacznie na prawdę kwitnąć.

Sztuczki ukrycia braku aktorstwa. LUDZIE KINA

Nie wiem czy zauważyliście, ale jeżeli ktoś nie potrafi grać, to wtedy dostaje albo wiecznie płaczącą rolę, albo w kółko krzyczącą.
Dotyczy to szczególnie ciągnących się niemiłosiernie seriali i to nie tylko tych południowoamerykańskich, ale też i naszych rodzimych produkcji, typu BS czy MjM

Vega lepszy niż Nolan - "Pętla" zgromadziła więcej widzów niż "Tenet"

@ar23s zgadzam się również. Nowe Porządki faktycznie nieźle wyszły, chociaż już było widać, że to nie to co stary Pitbull i w jaką stronę podąża

Proszę czekać…