Aktywność

Dorwać Smarta (2008)

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dobry pastisz filmów szpiegowskich. Oglądałem z dużą przyjemnością i mogę śmiało polecić. I nawet Anne mi nie przeszkadzała ;-)

Mama do wynajęcia (2008)

Szału nie ma, ale obejrzeć można. Na uwagę zasługuje dobra gra aktorska i stąd właśnie moja ocena 6. Dobry film na rozluźnienie.

Taka refleksja mnie naszła. HYDE PARK

@ar23s
No widzisz, w sumie to nawet nie musiałbym być w rodzinie prezydenta, żeby się załapać. ;)

Australijska muza i ogólnie oryginalne i nie znane alternative KINO DOMOWE

@patrickhyeon nie powiedziane jest, że nie lubię synthpopu i post punku.
Właściwie to słucham prawie wszystko, a nie trawię jałowego popu i disco polo

Zathura. Kosmiczna przygoda (2005)

Jumanji w kosmosie :) Czemu nie. Dużo ciekawych pomysłów. Całkiem nieźle się ogląda. Spodziewałem się kichy, a tu proszę, nawet z zaciekawieniem oglądałem.

"Ojciec chrzestny III" doczeka się nowej wersji, która trafi do kin

Proszę, proszę, ciekawe co z tego wyniknie. Trójka Ojca Chrzestnego należała chyba do jedynej części krytykowanej ostro przez publikę i nie tylko. Ja muszę zaznaczyć, że mi nigdy nie przeszkadzała i zawsze traktowałem jako nierozerwalną część trylogii. Obawiam się, że ta przeróbka spowoduje, że powstanie coś oddzielnego.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (2019)

@Darth_Artur jak mozna całkiem dobrze oglądać film, który jest kiepski. Nie rozumiem tego.

Daisy Ridley opowiedziała o problemach ze znalezieniem pracy po premierze ostatnich "Gwiezdnych wojen"

@tegesno No tak właśnie. Jeżeli nigdzie jej nie widać, to znaczy, że jej nie ma, w sensie aktorskim oczywiście. I tyle, nie ma co spekulować, pod względem aktorskim jest słaba i tyle. Nie ma o prawić o jakiś klątwach :)

Patryk Vega szykuje kolejny film - jego akcja rozegra się w trakcie obecnej pandemii

Otworzę kiedyś lodówkę, a tam Vega wyskoczy z nowym filmem. Człowieku weź na wstrzymanie. Produkujesz badziew za badziewem, jest takim disco polo polskiej kinematografii.

"Diuna" na okładkach magazynu Empire!

Jeżeli panowie producenci zepsują mi jedną z największych i najlepszych sag fantastycznych w literaturze, to nie omieszkam sięgnąć za broń ;)
Mam nadzieję, że nie.

Proszę czekać…