Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dobry pastisz filmów szpiegowskich. Oglądałem z dużą przyjemnością i mogę śmiało polecić. I nawet Anne mi nie przeszkadzała ;-)
Szału nie ma, ale obejrzeć można. Na uwagę zasługuje dobra gra aktorska i stąd właśnie moja ocena 6. Dobry film na rozluźnienie.
@ar23s
No widzisz, w sumie to nawet nie musiałbym być w rodzinie prezydenta, żeby się załapać. ;)
@patrickhyeon nie powiedziane jest, że nie lubię synthpopu i post punku.
Właściwie to słucham prawie wszystko, a nie trawię jałowego popu i disco polo
Jumanji w kosmosie :) Czemu nie. Dużo ciekawych pomysłów. Całkiem nieźle się ogląda. Spodziewałem się kichy, a tu proszę, nawet z zaciekawieniem oglądałem.
Proszę, proszę, ciekawe co z tego wyniknie. Trójka Ojca Chrzestnego należała chyba do jedynej części krytykowanej ostro przez publikę i nie tylko. Ja muszę zaznaczyć, że mi nigdy nie przeszkadzała i zawsze traktowałem jako nierozerwalną część trylogii. Obawiam się, że ta przeróbka spowoduje, że powstanie coś oddzielnego.
@Darth_Artur jak mozna całkiem dobrze oglądać film, który jest kiepski. Nie rozumiem tego.
@tegesno No tak właśnie. Jeżeli nigdzie jej nie widać, to znaczy, że jej nie ma, w sensie aktorskim oczywiście. I tyle, nie ma co spekulować, pod względem aktorskim jest słaba i tyle. Nie ma o prawić o jakiś klątwach :)
Otworzę kiedyś lodówkę, a tam Vega wyskoczy z nowym filmem. Człowieku weź na wstrzymanie. Produkujesz badziew za badziewem, jest takim disco polo polskiej kinematografii.
Jeżeli panowie producenci zepsują mi jedną z największych i najlepszych sag fantastycznych w literaturze, to nie omieszkam sięgnąć za broń ;)
Mam nadzieję, że nie.
Proszę czekać…