@Greta_Zandberg zobaczysz, wspomnisz moje słowa, że ustawa nie przejdzie. A jeżeli jednak przejdzie, to odszczekam co piszę ;)
@Greta_Zandberg
Podejrzewam, że zagrywka na odwrócenie od spraw jakie się teraz rozgrywają w koalicji. Teraz się zaczną dyskusje dziennikarzy, polityków, ekspertów itp. a potem się okaże, że PiS rezygnuje z projektu, albo nie przejdzie w sejmie. Właśnie lukam kątem oka na Piaseckiego w TVN24 i słyszę jak już się kłócą i to głównie opozycja ;)
Jaj po prostu. Kaczyński to jednak wie dobrze jak sterować ludzkimi zachowaniami. Z całym szacunkiem.
@Greta_Zandberg haha, yt lewacki, chyba sami takie ploty rozpowszechniają ;)
Tak a propos, co sądzisz o pomyślę kaczyńskiego na temat zwierząt, ale pod względem czysto politycznym, chyba go poniosło. Może zaczyna chorować na coś poważnie. Dla mnie jest to nie wiarygodne, przecież decyzją o zwierzętach futerkowych odcina się od swego elektoratu.
@Greta_Zandberg nowego i nie nowego.
Na wiki lub IMDb czasami są blokady do skopiowania zdjęcia czy plakatu, a czasami znikają i jakby wszystko było okej.
Bardzo ciekawy filmik, trzeba skopiować, jak radzi Dobry Dóch.
A w ogóle nie obejrzałem w całości, denerwujący to strasznie dla mnie materiał, a ja człowiekiem wrażliwym jestem.
Zauważyłem, że ostatnio na wikipedii, pojawia się:
"This file does not have a free license.
Check its details before using it."
W przypadku próby kopiowania oczywiście.
Ciekawa sprawa.
Poniżej jest link do kopiowania.
Nie próbowałem :)
@Kontrabanda zgadza się bardziej tematyka, szczególnie Massive Attack, lubię i słucham często, ale Garbage, można zaliczyć, zawsze stylizowali się na lekko garażowe granie. Patrz:
https://www.youtube.com/watch?v=Pmd3UiNfNkA
Gitarkę lekko brudną też czuć :)
Rammstein to osobna sprawa na osobny temat.
@Sweet_Foxy też ją doskonale pamiętam z tego serialu i z Bonda, którego nie uważam, jak wielu sądzi, za słabą część serii. Gry o Tron nie oglądałem.
Jeszcze nie oglądałem i jakoś nie specjalnie mam ochotę na to. Po wypowiedziach krytyków widać, że tak jak się spodziewałem, Vega jeszcze bardziej pogrąża się w swojej przewidywalnej i słabej produkcji filmowej.
Cóż tu o Panu napisać, ma na pewno duży talent, jednak zaczyna go być już za dużo w filmie, w sensie takim, że wszystkie ostatnie produkcje robione są na jedno kopyto, jak dla mnie strasznie to wszystko bezbarwne i tandetne. Z oceną całokształtu miałem problem. Za Pitbula, to spokojnie dostałby 9, ale inne produkcje tragedia. Średnia 5.
@dawidek98 zgadza się, Smarzowski to zupełnie inna liga, klasa. Nawet nie ma porównania. Oczywiście nie każdy temat Wojtka może się każdemu podobać, czy sposób jego poprowadzenia, ale nie można mu za dużo zarzucić co do samej realizacji i doboru aktorów (tu zawsze jest idealny). Vega zaś, może i porusza czasami ważne tematy, tak jak teraz wydaje się być z tą pandemią, co z tego jak wszystko to spłaszczy w filmie. Wszystko dla kasy, a nie dla sztuki.
Proszę czekać…