Temat oklepany jak nie wiem co i okazuje się, że twórcy tego filmu nie dodali nic od siebie. Oczywiście pod względem aktorskim film jest bardzo dobry, ale czegoś zabrakło. Ocena 6.
Właśnie oglądam drugi raz i podwyższam ocenę z siedem na osiem. Zasłużenie. Przede wszystkim znakomita gra aktorska. A i temat bardzo ważny.
@Bercik022 zauważyłem ;)
Dałem sobie za to plusika. Do Twojej wypowiedzi niżej też. Pozdro
@fredaser
Mam nadzieję, że już Grzegorz wie o tym, chociaż mówiąc szczerze tak bardzo mi to już nie przeszkadza, ale komuś nowemu może.
Przy okazji spytam się, czy jest możliwość wejścia na listę dystrybutorów bezpośrednio ze strony startowej fdb.pl ?
@Sweet_Foxy
No tak, zgadza się
Przypomniałem sobie to słowo dwusylabowe:
CHRZĄSZCZYK :)))
@Sweet_Foxy no tak
Zrobiłem z czasownika rzeczownik pochodzący od czasownika ;/
No proszę ile się człowiek może dowiedzieć :) Co prawda myślałem o wyrazach bez odmian, ale z tym "wszczniesz" to mnie zaskoczyłaś. Czy to nie forma wyrazu "wszczęcie"?
Nazwy własne jak najbardziej, imiona, nazwy geograficzne, z nazwiskami bym się kłócił ;) Na przykład dzielnica Gdańska, WRZESZCZ, ma sporo liter i jest bardzo ciekawa, swoją drogą to też może być forma fleksyjna (chyba), taki wykrzyknik, rozkaz. Czy też miasto TRZCIANKA.
Z 10-literowych dwusylabowych to jeszcze CHRZCICIEL.
Miałem jedne na 11 liter dwusylabowiec, ale zapomniałem ;) Muszę sobie przypomnieć.
Już po trailerze mi się to nie podoba, typowa dla Vegi produkcja, masa wrzutek, dużo seksu, przekleństwa sypią się jak z worka, nie powiem, że przekleństw w filmie ma nie być, ale niech one mają jakiś sens. Nie podoba mi się od czasu starego Pitbulla sposób reżyserowania i produkowania filmów przez pana Vegę. Jestem na nie, na razie po trailerze!!!
Fajny :) Trochę mi przypomina teledyski zespołu Tool
"chrząszczach" jest odmienione nie w mianowniku :/
Co do reszty się nie wypowiadam, gdyż mam trochę inne zdanie.
Proszę czekać…