Według mnie bardzo dobra ekranizacja jednej z moich ulubionych powieści francuskich. Aktorstwo na poziomie mistrzowskim, no ale to kino francuskie.
Jeden z najważniejszych pisarzy francuski, jego powieści egzystencjalistyczne wstrząsają.
Aż dziw bierze, że się ta postać jeszcze nie znudziła i nie tylko ta.
@Adamus0101
Ha, to ciekawe, ale jeszcze za nim przeczytałem Twój komentarz, od razu pomyślałem sobie to samo, chodzi o Hobbita.
Dodam tylko, że w zasadzie we Władcy jest jedną z bohaterek ważnych, zaś w Hobbicie sprawa epizodyczna.
@Robert_DeNiro :) no dobra
Chodziło mi o to, że w ostatnich czasach powstają dobre scenariusze do kolejnej części. ;)
@Robert_DeNiro
Pewnie znowu twarz Ministerstwa Zdrowia a zarazem smutne oblicze epidemii. ;)
No i całe szczęście, ponieważ to wszystko jest skrajnie niebiezpieczne niestety. Przecież otwarcie kin czy też 150 osób na weselu, to tylko zagrywka przedwyborcza. Zgadzam się z Bercikiem całkowicie.
@_Prorok_ sorki, że po tylu latach, ale nie chcę specjalnie zakładać komentarza.
Zgadzam się całkowicie, geniusz !
Dla mnie prawie idealne kino akcji przez duże A. Często jest ten film porównywany z Dniem próby, dla mnie zdecydowanie wygrywa Man in fire, ale oczywiście to ocena subiektywna.
@Simon_Says gratuluję. Toś wyskoczył z bardzo inteligentnym komentarzem po sześciu latach. Jeszcze raz moje gra…, sorki kondolencje ;P
Proszę czekać…