Z jednej strony bardzo się cieszę, z drugiej jednak mam obawy, żeby nie miało to złych konsekwencji. Niestety.
Dobre podejście. Swoją drogą w serialu Kobra rozwalono już taką ilość samochodów i to zauważyłem, że głównie jednej marki, że Nolan tego rekordu nie dogoni :)
@Elizabeth_Linton jeszcze trochę i wszystko będzie się kojarzyć z koronawirusem.
@Adamus0101
Dobre dobre, ewentualnie zaginony aparat słuchowy ;)
Nie jest źle, w miarę dobra kontynuacja.
A moim zdaniem niezły film biograficzny. No i moja boska Kidman.
Proszę czekać…