Zabłysnął w Hausie, inne kreacje są po prostu poprawne. Dałem więc mu ocenę 8, za samego Housa by było 9.
Czekam z niecierpliwością na ten film, czuję, że to będzie coś naprawdę dobrego, Nolan lubi zaskakiwać.
Tak jak napisałem w odpowiedzi na komentarz Khaostha, cały film to wyłącznie popisy Chana. Swoją drogą jak oglądam takie filmy i widzę masę atakujących, których bohater rozwala jeden po drugim, zawsze się zastanawiam, czemu któryś nie wyciągnie gnata i go nie odstrzeli. Ale pewnie nie byłoby zabawy ;)
Dodam jeszcze żartobliwie, że to trochę uboga wersja Szybkich i wściekłych ;)
@Khaosth zgadza się, caly film to właściwie same popisy kaskaderskie i sztuk walki Chana, bo scenariusza to tu w zasadzie mało.
Ten film jest tak samo gówniany jak jego poprzednik, serial, a właściwie to gorszy, bo Haselhoff przynajmniej się starał, no i była Pamela. Tu to nawet nie ma co oglądać. TRAGEDIA!
Czytam nieraz, że wspomnienia z dzieciństwa, że kultowy, że się oglądało, a to słabizna i tyle. Ja tam dobrych wspomnień nie mam.
Ot taka przeciętna głupkowata komedia. Obejrzeć i nie wracać.
Najlepszy film Luca Bessona i jeden z ważniejszych filmów w kinematografii światowej.
Herkules i tyle
Źle się nie ogląda, ale lekko zajeżdża kiczem, jednak przecież to lata 90-te.
Proszę czekać…