Muszę potwierdzić. Ja sam z Tobą wymieniłem masę komciów na tematy ogólnie muzyczne. Szkoda ich
Scorsese jesteś mistrzem. Nie do końca wiem co chciałeś przekazać w tym filmie. Jeśli chiałeś pokazać, że cała historia powstania tworu zwanego USA, to jeden wielki zlepek barbarzyństwa przeniesionego z Europy, to szacun !!!!
Film jest wielki, Day Lewis zrobił swoją robotę, majstersztyk ! Leonardo bardzo dobrze. Ogólnie bardzo dobrze.
Na koniec tylko dodam, że nie odczułem jakiegoś patosu ala America, raczej twierdzę, że Scorsese doskonale pokazał, że USA powstało jako kraj barbarzyński i takim pozostało. Mieszanka kultur,które nigdy nie stworzą narodowości !
Właśnie sobie powtarzam ten rewelacyjny film. Nic się nie zmienia w mojej ocenie. Piękne kreacje aktorskie i przerażający realizm filmu
Przyzwoity serial w typie Autostrady do nieba, jednak z typowym klimatem francuskim
Witam, ja już teraz też za bardzo nie chodzę na koncerty, wzięło mnie po prostu na wspominki. Natomiast Nirvany zazdroszczę
:D faktycznie wygląda jak trumna, a dokładnie jak trumienka
Proszę czekać…