Aktywność

Zaprowadzenie porządku na forum. FDB.PL

@ZSGifMan

Muszę potwierdzić. Ja sam z Tobą wymieniłem masę komciów na tematy ogólnie muzyczne. Szkoda ich

Gangi Nowego Jorku (2002)

Scorsese jesteś mistrzem. Nie do końca wiem co chciałeś przekazać w tym filmie. Jeśli chiałeś pokazać, że cała historia powstania tworu zwanego USA, to jeden wielki zlepek barbarzyństwa przeniesionego z Europy, to szacun !!!!
Film jest wielki, Day Lewis zrobił swoją robotę, majstersztyk ! Leonardo bardzo dobrze. Ogólnie bardzo dobrze.
Na koniec tylko dodam, że nie odczułem jakiegoś patosu ala America, raczej twierdzę, że Scorsese doskonale pokazał, że USA powstało jako kraj barbarzyński i takim pozostało. Mieszanka kultur,które nigdy nie stworzą narodowości !

Siła i honor (2000)

Właśnie sobie powtarzam ten rewelacyjny film. Nic się nie zmienia w mojej ocenie. Piękne kreacje aktorskie i przerażający realizm filmu

  I N N E HYDE PARK

@ZSGifMan

Zgadza się. Przecież to jest jak w realu, zaczyna się jakiś konkretny temat, dajmy na to na spotkaniu w knajpie, idzie sobie swoim prostym torem, ale za jakiś czas zaczyna się zbaczanie na inne tory :)

Józefinka (1997 - 2003)

Przyzwoity serial w typie Autostrady do nieba, jednak z typowym klimatem francuskim

Pytanie FDB.PL

Dlaczego w odawaniu obsady do seriali nie ma "Pozostała ekipa", nieraz zdarza się na przykład casting i nie ma możliwości jego uzupełnienia, jak w przypadku filmu.

Wzięło mnie na wspominki muzyczne i taki temat HYDE PARK

@LakiLou

Witam, ja już teraz też za bardzo nie chodzę na koncerty, wzięło mnie po prostu na wspominki. Natomiast Nirvany zazdroszczę

Zespól życia HYDE PARK

@ZSGifMan

Było było, to jeszcze tak zwanych gotów należy wspomnieć ;)

Ciekawy prezent dla teściowej? HYDE PARK

@ZSGifMan

:D faktycznie wygląda jak trumna, a dokładnie jak trumienka

Proszę czekać…