@ZSGifMan
Jak INNE to INNE, co ty na to:
https://www.youtube.com/watch?v=1t-gK-9EIq4
Tak sobie przegląd robię :)
Wiem
Ale wart obejrzenie jest ten teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=stpaq27-V70
z jedngo z lepszych albumów, czyli Ultra
Muza rozwala jak mnie, mam ciary i tak zwaną gęsią skórkę, zawsze jak tego słucham, a sam kawałek daje do myślenia
Zgadzadzam się z Wami całkowicie
Apropos muzy, właśnie wpadło mi w ucho:
https://www.youtube.com/watch?v=IuezNswtRfo
Beautiful
@KRCK
Potwierdzam
Również jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego konta
Proszę czekać…