@marcoduch

Ocenione filmy

1935
Filtruj oceny
Byki z Durham
7
Półmrok
6
Kolor pieniędzy
8
Nieme kino
5
Żądło
9
Sędzia z Teksasu
7
Nieugięty Luke
8
Bilardzista
8
Służące
8
Milion dolarów
6
Medium
6
12:01
8
Pasażer 57
7
Cartouche-zbójca
7
Dla niej wszystko
7
Hanna
5
Uwikłanie
6