@Peckinpah

Ocenione filmy

22
Filtruj oceny
Daleki kraj
8
Winchester '73
8
Gwiazda szeryfa
9
Naga ostroga
9
Rio Bravo
9
Zawrót głowy
9
Ptaki
9
Psychoza
9
Bannion
10
Okno na podwórze
10
Gorączka
10
Memento
10
Nędzne psy
10
Dzika banda
10