@ZIOM68
Prawdopodobnie jest to pierwszy film w kolorze z udziałem Godzilli, nakręcony w dwóch wersjach – Japońskiej oraz Amerykańsko-Japońskiej. Godzilla, która wcześniej została uwięziona w górze lodowej, to teraz poprzez topniejące lody oraz uderzenie łodzi podwodnej (amerykańskiej), zostaje ona uwolniona. Godzilla podejmuje tutaj walkę z King Kongiem. Film o podłożu komediowym, fajna gra głównych aktorów, lecz efekty specjalne takie sobie – mimo to miłośnicom tego gatunku filmu jak najbardziej polecam. 6/10
Jeśli tu się nie pomylę, to chyba jest to pierwszy film z udziałem Godzilli, który powstał aż 66 lat temu, mimo to dobrze mi się go oglądało, superowa gra głównych aktorów jak na tamte czasy. Rewelacyjne brzmienie muzyki oraz efekty dźwiękowe.
Czwarta część filmu Krwawy Sport – jest to porażka pod względem aktorstwa, efektów specjalnych (szczególnie chodzi mi o walki), fabuła filmu wręcz idiotyczna; jakby nie które walki to ocenę dałbym jeszcze niższą. Według mnie byłoby lepiej, gdyby były tylko dwie części Krwawego sportu. Ogólnie nie polecam tego filmu – strata czasu.
Film pod względem walk jest niezły, lecz też posiadam te wrażenie, że jest gorszy od drugiej części. Powiem tak, jeśli z kimś miałbym ponownie oglądnąć część pierwszą zrobię to z przyjemnością ale część druga i trzecia dałbym sobie spokój. Pozdrawiam miłośników tego gatunku filmowego.
Film jest według mnie o wiele słabszy od pierwszej części gdzie główną rolę grał Van Damme. Fabuła filmu jest całkiem ok, jest sporo różnorodnych stylów walki, ale do klimatu pierwszej części znacznie mu brakuje. Gra aktorska jest na słabszym poziomie niż w pierwszej części, lecz mimo to całkiem nie źle mi się go oglądało. Pozdrawiam sympatyków tego rodzaju filmów.
@Camizi Super komentarz do tego filmu. Pozdrawiam ZIOM68
Ogólnie dla mnie osobiście film ten, nie zrobił żadnego pozytywnego wrażenia a taki super tytuł tego filmu. Ponad połowę filmu to zwykłe gadanie bez żadnych akcji, marne efekty specjalne, gra aktorska na niskim poziomie a potworka nie widać aż 3/4 filmu. Nie polecam tego filmu.
Obecnie można stwierdzić, iż jest to klasyka starych filmów, których obecnie prawie nie oglądamy. Należy do tych filmów mieć szczególny szacunek tym bardziej, iż "Gamera" – był prawie tak dużą ikoną jak "Godzilla". Jednak film swoją fabułą nie porywa widza a gra aktorska jest przeciętna, lecz pamiętajmy, że dla widza z tamtych czasów (np. w sali kinowej) film mógł zrobić duże wrażenie.
Film posiada prostą fabułę kina familijnego z domieszką akcji. Film bawi, wzrusza i oburza, lecz super się go ogląda. Wyśmienita gra aktorska oraz efekty specjalne. Polecam wszystkim, którzy lubią takie klimaty filmowe.
Krwawy Sport to film do którego posiadam ogromny szacunek, pomimo upływu lat ten film będzie dla mnie na zawsze klasykiem kinematografii, wspaniale się go ogląda. Film oparty jest na Wschodnich Sztukach Walki, posiada w sobie dużo emocji i pozytywnej energii dążenia do sukcesu. Może niema tutaj cały czas akcji lecz fabuła filmu jest rewelacyjna oraz wyśmienita gra głównych aktorów.
Proszę czekać…