"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe daty premier 0

Dzisiaj pojawiło się kilka nowych informacji na temat zmian w datach premier kilku amerykańskich produkcji. Zmiany dotyczą filmów: Droga, Me and Orson Wells, Paranormal Activit, Capitalism: A Love Story i kilku innych. Zapraszamy do sprawdzenia, kiedy te obrazy wejdą do kin.

Kadr z filmu Droga (2009)

I tak na początek najważniejsza informacja. Studio Weinstein Company zdecydowało, iż obraz Droga w reżyserii Johna Hillcoata pojawi się w kinach od 25 listopada br. Ma to związek z tym, iż studio chce promować ten film jako swój główny kandydat do Oscarów.

Również w tym samym dniu (tj. 25.11) w kinach pojawi się Me and Orson Welles. Obraz, co prawda wyświetlano podczas zeszłorocznego Festiwalu Filmowego w Toronto, ale dopiero teraz studio Freestyle Releasing zgodziło się dystrybuować ten obraz.

Nowy dokument Michaela Moora pt. Capitalism: A Love Story pojawi się dopiero w kinach 2 października br. Nie wiadomo, dlaczego w tym przypadku zdecydowano się na zmianę.

Dla fanów horroru wiadomość, iż długo oczekiwany Paranormal Activity pojawi się w szerokiej dystrybucji od 25 września. Obraz ten można było już oglądać w niektórych kinach i trzeba przyznać, iż zbierał bardzo pozytywne recenzję.

Kolejne zmiany dotyczą filmów Fantastyczny pan Lis (trafi do kin 13 listopada) oraz najnowszego dzieła Jasona Reitmana pt. Up in the Air, który został przesunięty na 4 grudnia.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…