Borat u Tarantino! 3

To już pewne! Sacha Baron Cohen (Borat, Bruno) dołączył w ostatniej fazie castingu do gwiazdorskiej obsady nowego filmu Quentina Tarantino, zatytułowanego Django Unchained.

Sacha Baron Cohen w filmie Borat (2006)

Brytyjski aktor zagra niewielką rolę, wcielając się w postać Scotta Harmony, 24 letniego skrytego mężczyzny z nadwagą (!), który dostaje od ojca niewolnicę o imieniu Broomhilda. Będzie to nie lada wyzwanie dla Cohena, grając tak młodą postać (sam aktor właśnie skończył 40 lat).

Akcja skupia się na Django (Jamie Foxx), niewolniku, który uzyskał wolność, który pod okiem niemieckiego łowcy nagród (Christoph Waltz) sam staje się twardym przedstawicielem tego zawodu. Po pomaganiu łowcy nagród w chwytaniu ludzi dla zysku, teraz razem udają się do właściciela niewolników (Leonardo DiCaprio), aby uwolnić jego żonę. W filmie wystąpią także: Joseph Gordon-Levitt, Samuel L. Jackson, Kurt Russell i RZA!

Światowa premiera zaplanowana jest na 25 grudnia przyszłego roku. Do Polski film trafi 11 stycznia 2013 r. Dystrybutorem jest United International Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy

:)
Zobaczymy. Ciekawe jak mu pójdzie z reżyserią westernu. Jest to najmniej lubiany gatunek przeze mnie, ale i tak obejrzę.

opatrznik

Tylko dla wierzących w błędną interpretację słów Nostradamusa ;)
Obsada gwiazdroska, tematyka interesująca, ciekawy jestem co Quentin będzie starał sie nam przekazac.

Trophy

Brzmi bardzo ciekawie. Tylko szkoda, że akurat koniec świata nastąpi. :/

Proszę czekać…