Borat u Tarantino!

Sacha Baron Cohen w filmie Borat (2006)

To już pewne! Sacha Baron Cohen (Borat, Bruno) dołączył w ostatniej fazie castingu do gwiazdorskiej obsady nowego filmu Quentina Tarantino, zatytułowanego Django Unchained.

Brytyjski aktor zagra niewielką rolę, wcielając się w postać Scotta Harmony, 24 letniego skrytego mężczyzny z nadwagą (!), który dostaje od ojca niewolnicę o imieniu Broomhilda. Będzie to nie lada wyzwanie dla Cohena, grając tak młodą postać (sam aktor właśnie skończył 40 lat).

Akcja skupia się na Django (Jamie Foxx), niewolniku, który uzyskał wolność, który pod okiem niemieckiego łowcy nagród (Christoph Waltz) sam staje się twardym przedstawicielem tego zawodu. Po pomaganiu łowcy nagród w chwytaniu ludzi dla zysku, teraz razem udają się do właściciela niewolników (Leonardo DiCaprio), aby uwolnić jego żonę. W filmie wystąpią także: Joseph Gordon-Levitt, Samuel L. Jackson, Kurt Russell i RZA!

Światowa premiera zaplanowana jest na 25 grudnia przyszłego roku. Do Polski film trafi 11 stycznia 2013 r. Dystrybutorem jest United International Pictures


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.