Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Serial Luck anulowany 3

Wypadek, o którym pisaliśmy parę dni temu, wymusił na stacji HBO decyzję o zaprzestaniu dalszego kręcenia serialu Luck o wyścigach konnych. Przypomnijmy, że trwały zdjęcia do drugiego sezonu, a obecnie w telewizji emitowany jest pierwszy.

W trakcie nagrywania pierwszego sezonu na planie zginęły dwa konie. Trzeciego uśmiercono przy nagrywaniu drugiego. Wywołało to lawinę protestów obrońców praw zwierząt. W oświadczeniu HBO informuje:

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Na planie serialu obowiązywały najwyższe standardy bezpieczeństwa, które były bardziej rygorystyczne od przepisów mających zastosowanie w przypadku wyścigów konnych. Niestety wprowadzenie niezwykle wyśrubowanych standardów bezpieczeństwa nie eliminuje całkowicie ryzyka wystąpienia wypadku i nie możemy zagwarantować, że do takiej sytuacji nie dojdzie w przyszłości, w związku z tym podjęliśmy niezwykle trudną dla nas decyzję.

Złośliwi komentatorzy twierdzą, że śmierć konia stała się tylko pretekstem do zakończenia produkcji, której oglądalność była dosyć niska. Stacja wyemituje do końca pierwszy sezon serialu.

Wspomnijmy jeszcze na koniec, że w drugim sezonie znowu miała się pojawić polska aktorka Weronika Rosati.

Źrodło: http://latimesblogs.latimes.com/showtracker/2012/03/hbo-cancels-luck.html

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…