Bo tu się pije

W filmach Wojtka Smarzowskiego wódki nigdy nie brakowało, ale w Pod Mocnym Aniołem picie sięgnie szczytu. Zobaczcie plakat zapowiadający polski hit 2014 roku. Premiera już 17 stycznia.

6

Komentarze

6

plakat fatalny,ale na sam film już nie mogę się doczekać."Pod Mocnym Aniołem" i "Jack Strong" to jedyne polskie filmy,na które warto czekać w przyszłym roku

Film się musi przyjąć skoro tematyka typowo polska :) O reżyserze nie wspominam, bo to klasa sama w sobie, jednak dla ludzie spoza branży filmowej liczy się temat :)

Mało tego że ten sam grafik, to na dodatek grafik, który używa tego samego szablonu za każdym razem, gdy dostaje plakat do zrobienia.

Czyżby za każdym razem robił im plakaty ten sam grafik?

Mnie bardziej denerwują odcienie, jakich używa Kino Świat do plakatów polskich filmów. One wyglądają, jakby robione do jednej produkcji.

A jeśli chodzi o tę litanię, to dobrze wiadomo, że przy filmach Smarzowskiego wystarczy jedno nazwisko do promocji – samego reżysera.