Mamy logo Daredevila!

Daredevil

W dniu wczorajszym Marvel i Netflix opublikowały logo przygotowywanego serialu Marvel's Daredevil. Trzynaście odcinków zadebiutuje na platformie Netflixa w 2015 roku.

Serial będzie adaptacją popularnego komiksu. Matt Murdock (Charlie Cox) w młodości stracił wzrok, ale z czasem inne jego zmysły wyostrzyły się. Mężczyzna staje do walki o sprawiedliwość w dzień jako prawnik, a w nocy działa jako superbohater Daredevil w Nowym Jorku. W obsadzie jest także Vincent D'Onofrio, który wcieli się The Kingpin, nemezis głównego bohatera oraz Rosario Dawson.

Dość mocno czekam na serial i mam nadzieję, że nie popełnione zostaną tu błędy innej produkcji telewizyjnej Marvela, Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Jednak nazwiska osób (Steven S. DeKnightSpartakus czy Drew GoddardDom w głębi lasu) odpowiedzialnych za serię dają nadzieję na przyzwoitą serię.

Logo serialu Marvel's DaredevilLogo serialu Marvel's Daredevil

Źrodło: Marvel


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.