Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Snyder zapowiada zwiastun Batman v Superman! 1

Reżyser Zack Snyder zamieścił na swoim Tweeterze zapowiedź zwiastuna nadchodzącej megaprodukcji od DC pt. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, w którym ujrzymy Henry Cavilla w roli Człowieka ze stali oraz Bena Afflecka, który po raz pierwszy wcieli się w Mrocznego rycerza.


Premierę pełnego zwiastuna zaplanowano na 20 kwietnia br., a sam film ma trafić do kin 6 maja 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Rob 2015-04-16

Liczę na rozwałkę drugiej części miasta Supcia, plus na rozwalenie kawałka Gotham. I minimum muszą się naparzać 30 min inaczej co to będzie za film. Btw liczę, też iż Lois Lane, której bliżej do 50 niż dalej, uśmiercą i Supcio znajdzie sobie dziewczynę ze swojego rocznika, a nie dekadę starszą. Ratowanie 50 letniej Lois za 2 częśći nie będzie zabawne.

MARTIN007 2015-04-16

NO TO ŁADNIE ZAPOWIEDZIAŁ KOSTIUMY A GDZIE BOHATEROWIE? A TAK NA POWAŻNIE TO NIECH PRZESTANĄ PODSYCAĆ ATMOSFERE I ZACZNĄ DAWAĆ KONKRETY.BO ZA CHWILĘ OKAŻE SIĘ ŻE BĘDZIE KLAPA ROKU Z SZTYWNYM AFFLECKIEM

Quagmire 2015-04-16

Lepiej by na tym wyszli gdyby opublikowali plakat, albo jedyne nowe ujęcie z tej reklamy w formie zdjęcia. Zawracanie głowy. Koło 18-tej będzie zwiastun Gwiezdnych Wojen i wszyscy o tym zapomną.

Marek Jacek Quagmire 2015-04-16

W natłoku zwiastunów promujących teasery to już chyba nieunikniona tradycja, że taka forma marketingu na stałe wejdzie w życie.

Quagmire jacks 2015-04-16

Tyle, że jednak taka zapowiedź zapowiedzi oferuje dwa-trzy ujęcia, może lecącego Iron Mana, może gniewnie patrzącego spod Barbie włosów Thora. Tutaj nie dostaliśmy praktycznie niczego, dwie grafiki, statyczne ujęcie kostiumu Batmana i ujęcie kostiumu Supermana bodajże ze zwiastuna Man of Steel.

Marek Jacek Quagmire 2015-04-16

Oj tam, oj tam. Wystarczy do nerdgazmu u milionów fanów :)

Proszę czekać…