Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finalny zwiastun i limitowane plakaty Ant-Mana 3

Podobnie jak w przypadku poprzedniego filmu Marvela, i tym razem wspólnie z AMC Theaters postanowiono zaprosić fanów komiksów (i nie tylko) do wspólnej zabawy. Za pośrednictwem oficjalnego konta na facebooku można oddawać głosy na najlepszy limitowany plakat Ant-Mana.

Zawodowy oszust Scott Lang aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem, zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie.

W filmie wystąpią między innymi Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly , Corey Stoll, Bobby Cannavale, Michael Peña, Tip “T.I.” Harris, Wood Harris, Judy Greer oraz David Dastmalchian. Premiera filmu 17 lipca.

A oto jak prezentują się plakaty z edycji limitowanej:

Który Waszym zdaniem prezentuje się najlepiej?

Pojawił się również finalny zwiastun Ant-Mana. Zapraszamy do zapoznania się z nim:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2015-07-03

Numer 2. Pożyczyłbym kasetę VHS z taką okładką :)

Movieman Quagmire 2015-07-03

Dwójka fajna, ale ja bym głosował na piątkę. W ogóle czemu te plakaty promujące film na świecie nie mogą tak wyglądać? Czemu muszą być robione wg tego samego, dennego szablonu? Szkoda. Bo podobnie jak przy Czasie Ultrona są mega pomysłowe .

Redox 2015-07-03

Kolejna udana wspolpraca z AMC Theaters. Plakaty bardzo udane, chyba nawet lepsze od tych promujacych ostatnich "Avengers".

Proszę czekać…