http://vimeo.com/mironkundzicz

Canal+: wiosna pod znakiem HD 0

Ci wszyscy abonenci Cyfry+, którzy wybrali opcję HD w marcu i kwietniu zobaczą filmy, dokumenty oraz wydarzenia sportowe w jakości High Definition.

Do końca czerwca HD jako opcja dodatkowa oferowana jest dla abonentów Canal+ będzie bezpłatna.

Kadr z filmu Tajemnica Brokeback Mountain 2005Kadr z filmu Tajemnica Brokeback Mountain 2005

Swoim widzom, Canal+ Sport HD zaproponuje w marcu m.in. hity filmowe w wysokiej rozdzielczości: Tajemnica Brokeback Mountain, Underworld: Evolution, Pan życia i śmierci oraz Miasto gniewu. W kwietniu zaś zobaczyć będzie można Mr. i Mrs. Smith, Wszystko zostaje w rodzinie i Serce nie sługa.

Na antenie Canal+ Sport HD pojawi się również czteroodcinkowy serial dokumentalny Chiński boom i sześcioodcinkowa seria dokumentalna BBC Geldof w Afryce.

W jakości wysokiej rozdzielczości kanał pokaże transmisje trzech meczów w ramach 30. i 31. kolejki rozgrywek Premiership. 17 marca widzowie zobaczą spotkanie Manchester United z Bolton Wanderers, a dzień później Aston Villa i FC Liverpool. 31 marca na antenie Canal+ Sport HD zmierzą się ze sobą drużyny FC Liverpool i Arsenal Londyn.

Cyfra+ oferuje HD jako opcję dodatkową dla abonentów Canal+, do końca czerwca bezpłatnie. Latem ofertę uzupełnią dwa kolejne kanały w wysokiej rozdzielczości. Od lipca oferta HD dostępna będzie w łącznej cenie 15 złotych miesięcznie.

Od nowego sezonu rozgrywek zgodnie z zapowiedziami Canal+ rozpocznie w HD transmisje meczów Orange Ekstraklasy. W tym celu zamówiony już został specjalny wóz transmisyjny.

medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…