Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

RANKING: Sportowcy, którzy postanowili zostać aktorami 7

W historii kina było i jest wielu sportowców, którzy po zakończeniu kariery albo jeszcze w trakcie jej trwania zdecydowali się na karierę aktorską. Niektórzy z większym, a inni z mniejszym szczęściem. Dzisiaj zdecydowaliśmy się na stworzenie listy najpopularniejszych sportsmenów oraz sportsmenek, którzy spróbowali liznąć aktorskiego fachu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem dziesięciu najpopularniejszych ludzi sportu, którzy zajęli się aktorstwem.

Strona 1 z 10

10 Johnny Weissmuller

Pewnie młodsi czytelnicy nie będą kojarzyć tego pana. W zestawieniu znaleźć się musi. Odtwórca roli Tarzana to prawdziwa sportowa legenda. To nie tylko człowiek, który jako pierwszy przepłynął sto metrów poniżej jednej minuty, ale także multimedalista olimpijski. Łącznie na dwóch Olimpiadach zdobył pięć złotych medali. Dodatkowo dołożył do tego brązowy krążek w piłce wodnej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

jacks 2015-09-25

Świetne zestawienie. Czytając o Stathamie od razu przypomniał mi się klip z jego udziałem, który zapewne chciałby usunąć ze swojego resume :D → https://www.youtube.com/watch?v=uWu3JqLMImY

miodzik jacks 2015-09-25

Ha ha – Statham rządzi. W weekend wybieram się na imprezę pt. "Pożegnanie lata" i wykorzystam jego choreografię z tego klipu ;)

Movieman miodzik 2015-09-25

Mam nadzieję, że to nagrasz i wrzucisz na yt :D

jacks miodzik 2015-09-25

Choreografia idzie w parze ze strojem więc szykuj się :D

Proszę czekać…