Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Noc Grozy i Horrorów [zakończony] 2

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto miłośników najmocniejszych wrażeń w kinie. W ostatni piątek października pokazane zostaną cztery demoniczne i przerażające filmy, wybrane spośród tych, które w ostatnich miesiącach miały premierę w polskich kinach. Z wielkiego ekranu na kinową salę zstąpią nieczyste moce i upiorne dusze, które z pomocą zatrważających scen grozy wzbudzą lęk nawet u najodważniejszych widzów.

W konkursie nagrodę zdobywa: czarna_elva – serdecznie gratulujemy!

Podczas Maratonu Grozy i Horrorów zostaną zaprezentowane cztery mroczne produkcje: trzymający w napięciu Łowca czarownic – zaledwie tydzień po polskiej premierze, nominowany do Złotych Lwów upiorny Demon – dwa tygodnie po premierze, budząca niepokój Szubienica producentów Paranormal Activity i Naznaczonego oraz diaboliczne Taśmy Watykanu. Po tym, co widzowie zobaczą tej nocy, na długo zapomną co oznacza spokojny sen!

W repertuarze:

ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW odbędzie się 30 października (piątek) jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5 rano

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenia na nocny maraton filmowy ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów 30 października o godz. 22:00 w Multikinie Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Kraków.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Kraków)
- w tytule maila proszę wpisać: Noc Grozy i Horrorów

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 28.10.2015 do godz. 12:00. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 28.10.2015 do godziny 18:00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Anulka1357 2015-10-29

I znowu nie było Katowic :(

Natalia Karzel Anulka1357 2015-10-29

Staramy się, żeby były różne miasta. Zaglądaj do zakładki konkursy: http://fdb.pl/wiadomosci?category=konkursy a na pewno jeszcze nie jeden do Katowic będzie :)

Anulka1357 nathalie 2015-11-02

"Trzymam za słowo" ;) Regularnie obserwuje zakładkę konkursy i z nadzieją czekam na nagrody dla Katowiczan. Pozdrawiam :)

Proszę czekać…