Nie będzie już więcej zwiastunów Przebudzenia mocy

112 milionów wyświetleń w ciągu 24 godzin. Właśnie taki wynik osiągnął zwiastun filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Reżyser obrazu J.J. Abrams wyznał w jednym z wywiadów, że na tym koniec. Fani nie dostaną już żadnej nowej zapowiedzi widowiska.

Będą się pojawiać natomiast różnego rodzaju reklamówki i spoty telewizyjne. Nie będzie w nich jednak żadnych nowych materiałów. Wszystkie będą montowane z teaserów i zwiastuna, które już znamy.

Jesteśmy już bardzo blisko, następną nową rzeczą będzie film. Będą spoty telewizyjne i reklamy, ale żadnego zwiastuna. Pracowaliśmy bardzo mocno, aby dać ludziom coś co będzie dla nich wyjątkowe.

powiedział reżyser filmu.

Abrams odniósł się również do postaci Luke’a Skywalkera i tego, że nie został on pokazy w ostatnim zwiastunie. Reżyser skomentował fanowskie teorie głoszące, że Luke przeszedł na ciemną stronę Mocy.

Widziałem je. Zawsze jestem ciekawy różnego rodzaju fanowskich spekulacji. Jest to bardzo fajne kiedy ludzi w końcu obejrzą film i zobaczą co się naprawdę stało. Miejmy nadzieję, że niektórzy z nich będą mogli powiedzieć "miałem rację!", inni natomiast powiedzą "wszystko w porządku". Każdy chce, żeby ludzie debatowali nad filmem, który jeszcze nie wyszedł, to marzenie!

A jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się 18 grudnia, kiedy to do polskich kin wejdzie siódma część gwiezdnej sagi. Niech Moc będzie z Wami!

Źrodło: comingsoon.net


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)