Ioan 007 Gruffudd 0

Ioan Gruffudd pragnie zostać następnym odtwórcą roli Jamesa Bonda.

33-letni Walijczyk widzi dla siebie szansę, jeśli tylko popracuje nad kondycją fizyczną. – Chciałbym pewnego dnia wcielić się w agenta 007 – zwierzył się Gruffudd dziennikowi Daily Express. – Ale wiem, że ten moment nastąpi może za jakieś 10 lat. Zresztą teraz nie mam do tego odpowiedniej sylwetki. Oczywiście, w każdej chwili mogę zacząć ćwiczyć!Aktor sądzi, że obecny odtwórca Bonda, Daniel Craig, może zakończyć przygodę z popularną filmową serią za około siedem lat – gdy poczuje się już zmęczony i… wystarczająco bogaty.

Gruffudd znany jest z ról w obrazach Titanic, Fantastyczna czwórka i Helikopter w ogniu. W połowie czerwca zobaczymy go w projekcie Fantastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera. We wrześniu poślubi swoją narzeczoną – Alice Evans.

22. film o przygodach 007 został roboczo zatytułowany Risico. U boku Craiga pojawią się m.in. Judi Dench jako M oraz Giancarlo Giannini jako Rene Mathis. Produkują Barbara Broccoli i Michael G. Wilson. Scenariusz ponownie napiszą Neal Purvis i Robert Wade. Zdjęcia zaplanowano w drugiej połowie tego roku. Obraz trafi do kin na całym świecie 7 listopada 2008 roku.

megafon.pl, wikipedia.pl

Ioan Gruffudd w filmie Fantastyczna czwórka 2005Ioan Gruffudd w filmie Fantastyczna czwórka 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

nancy

To drewienko Bondem?? Nigdy, są lepsi.

Yasha

Daniel Craig jest najbardziej usportowionym Bondem w historii, z najlepiej wyrzeźbioną sylwetką. Reszta to byli przeważnie starsi panowie – z całym szacunkiem, ale jak tu zbawiać świat z brzuszkiem? :-)
Musiał ostro ćwiczyć do roli Bonda, skoro od czasu Monachium (2005) schudł chyba o połowę.

Mierzwiak

Koleś jest beznadziejny i nie nadaje się do roli Bonda. Mógłby w końcu skończyć bo ten jego mamrot jest męczący.

no ja przyznam ze wogole nie lubie Bonda – chociaz slyszalem ze ostatni byl calkiem realistyczny jak na Bonda :P z tego filmu zawsze bardziej fascynowalo mnie od glownej roli kto bedzie dziewczyna BONDA :)

NeverGiveUp

Nie przepadam za nim. Jest strasznie irytujący we Fantastycznej Czwórce :/

A Sean Connery to oczywiście najlepszy Bond <3

Proszę czekać…