Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sigourney Weaver: Obcy 5 będzie ignorował Obcego 3 i 4 0

W tym roku obchodzimy 30-lecie kultowej produkcji Jamesa Camerona, Obcy – decydujące starcie. To wydarzenie będzie również celebrowane w San Diego na Comic-Conie. Mają pojawić się twórcy oraz gwiazdy filmu. Nie zabraknie oczywiście Sigourney Weaver.

fot. materiały promocyjne

Aktorka w niedawnych wywiadzie wyjawiła, że piąta część sagi o Obcym, za którą ma odpowiadać Neill Blomkamp zignoruje filmy Obcy 3 oraz Obcy: Przebudzenie.

Narracja filmu będzie podzielona na dwie części. Jedna ścieżka będzie prowadziła przez filmy Obcy 3 i Obcy: Przebudzenie, a druga przez obraz Neilla Blomkampa.

powiedziała aktorka.

Wygląda więc na to, że spekulacje dotyczące Obcego 5, jak najbardziej się potwierdzą. Twórca Dystryktu 9 będzie trzymał się dwóch pierwszych odsłon kultowej sagi. Z kolejnych będzie jedynie czerpał niektore elementy. Fani pewnie nie zareagują na te wieści zbyt dobrze. Inni będą zadowoleni, że projekt wciąż jest żywy i możliwe, że zostanie zrealizowany.

Zapewne więcej informacji dostaniemy w trakcie panelu filmu Obcy – decydujące starcie. Na temat samej celebracji 30 rocznicy wypowiedział się reżyser produkcji, James Cameron.

To interesujące. Normalnie nie przykładam większej wagi do tego typu nostalgicznych momentów. Nie robiłem tego przy okazji 30 lecia Terminatora, jednak z Obcym jest inaczej. Dla mnie był to kamień milowy w karierze, ponieważ film zdobył siedem nominacji do Oscara.

stwierdził Cameron.

Przypomnijmy, że Obcy – decydujące starcie, siedem nominacji zamienił na dwie statuetki. Na razie jednak czekamy z wielką niecierpliwością na Comic-Con. Ten startuje 21 lipca.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…