Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Sigourney Weaver zostanie odmłodzona za pomocą CGI? 1

Premiera widowiska Obcy: Przymierze tuż, tuż. Dlatego też reżyser filmu – Ridley Scott wziął się ostatnio za jego promowanie. Legendarny filmowiec miał okazję porozmawiać z dziennikarzami magazynu Empire, gdzie zdradził co nieco na temat przyszłości kultowego cyklu.

Ridley Scott potwierdził, że fani mogą spodziewać się jeszcze co najmniej dwóch filmów osadzonych w tym uniwersum. Mają to być historie prequelowe, które wydarzyły się przed opowieścią znaną z produkcji Obcy – 8. pasażer Nostromo. Interesujący wydaje się być jednak fakt dotyczący młodej Ellen Ripley. Twórca nie ma zamiaru szukać nowej aktorki, która mogłaby się wcielić w tę bohaterkę. Zamiast tego zdecydowałby się na efekty komputerowe i odmłodzenie Sigourney Weaver za pomocą CGI.

Oczywiście na razie nie zostały podjęte żadne wiążące decyzje, a ewentualny występ Weaver w prequelach wciąż pozostają otwartą kwestią. Jest to jednak opcja, którą Scott będzie brał pod uwagę. Tylko co na to fani? Wielu uważa, że reżyser i tak już bardzo mocno namącił w uniwersum Obcego. Czyżby Prometeusz i Przymierze były dopiero początkiem?

Premiera najnowszego filmu w Polsce zaplanowana jest na 12 maja.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Urbino 2017-04-20

Jak chcą wytłumaczyć prequel – że Ripley z pierwszej części miała wyczyszczoną pamięć albo nie była człowiekiem? Komuś się chyba nudzi. Znalazłam grafikę, wygląda na niej jak z gry komputerowej (więc może to i z gry): http://movieweb.com/new-alien-movies-young-ripley-cgi-sigourney-weaver/ Z innej beczki, przypomina mi się taki film "Kongres" z Robin Wright…

Proszę czekać…