Filmowe hity dostępne już na DVD i Blu-ray 0

W listopadzie na półki naszych sklepów trafiły trzy wielkie filmowe hity. Wszystkie dostępne są w formatach DVD, Blu-ray oraz 4K UHD.

Wojna o planetę małp

Wojna o planetę małp
W ekscytującym, kulminacyjnym rozdziale sagi Planeta małp, Cezar (Andy Serkis) i jego małpy zostają uwikłane w konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik (Woody Harrelson). Małpy ponoszą straszliwe straty. Cezar, zmagający się z mrocznymi instynktami,wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają na przeciw siebie, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej planety!

Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming
Młody Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland),który zadebiutował w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, zaczyna rozumieć i kontrolować nowo odkrytą tożsamość super bohatera. Po wstrząsających doświadczeniach z Avengersami,Peter wraca do domu, do cioci May (Marisa Tomei) i pod czujne oko swego nowego mentora Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.) Mimo, że stara się wieść normalne życie, to jednak nie potrafi pozbyć się myśli, że jest jednak kimś więcej niż Spider-Manem z sąsiedztwa. Tymczasem pojawia się Vulture (Michael Keaton),groźny wróg, który zagraża wszystkiemu, co dla Petera jest ważne.

Baby Driver

Baby Driver
Baby(ANSEL ELGORT) to utalentowany młody kierowca,który zarabia na życie udziałem w napadach. Przez życie prowadzi go muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym biznesie.. Gdy poznaje dziewczynę ze swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczy proceder i żyć normalnie.Jednak mafijny boss (Kevin Spacey) zmusza go do udziału w skoku, w którym Baby może stracić wszystko, co dla niego najważniejsze – miłość, wolność i… życie.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…