Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Już ponad 1 MILION WIDZÓW obejrzało Planetę Singli 2! 0

Wzruszająca i zabawna komedia podbija serca widzów i krytyków!

Stało się! Już ponad 1 milion Polaków obejrzało Planetę Singli 2, czyli drugą, jeszcze lepszą część kinowego hitu sprzed dwóch lat. Po dziesięciu dniach do kin przybyło aż 1 044 229 widzów, którzy tym razem mogą zanurzyć się w prawdziwie świątecznej atmosferze. Nie brakuje tu wzruszeń i radości, ale też typowych dla świąt szalonych i często komicznych nieporozumień. Wszystko to jednak w ciepłym i dającym nadzieję wydaniu, dzięki któremu film nie tylko podoba się widzom, ale też zbiera doskonałe recenzje.

Przypomnijmy, że Planetę Singli 2 w pierwsze dni wyświetlania do poniedziałku, licząc z pokazami przedpremierowymi, obejrzało aż 590, 022 widzów (wynik do niedzieli to 451, 475). To ponad dwukrotnie lepiej niż przy pierwszej części hitu, którą w weekend premierowy obejrzało 202, 812 osób. Najnowszy film o perypetiach Tomka Wilczyńskiego i Ani Kwiatkowskiej osiągnął lepszy wynik otwarcia niż inne znane i lubiane polskie komedie, np.:Tylko mnie kochaj (214, 067), Nigdy w życiu (231, 961), czy Narzeczony na niby (251, 848).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-20

Mamy w kraju aż milion singli?! No nie wierzę ;D
P.S. Ten przecinek jako rozdzielenie setek od tysięcy trochę dziwnie wygląda i mocno myli, w pierwszej chwili sądziłem, że to jakieś numery wewnętrzne centrali telefonicznej czy może pokojów hotelowych… ;)

Proszę czekać…