Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Shazam powróci w kolejnym filmie - ruszają prace nad sequelem 0

Jeszcze kilka miesięcy temu Shazam! wzbudzał skrajne emocje i zapowiadał się na kolejny nieudany projekt od Warner Bros. Pictures oraz DC Films. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna i dzisiaj superprodukcja uchodzi za jeden z najlepszych filmów DC Extended Universe. Kwestią czasu było, kiedy ogłoszona zostanie informacja o realizacji sequela.

Shazam! pomimo najniższego otwarcia w historii DC Extended Universe i tak przebił prognozy analityków zajmujących się box office’em. Dobry początek oraz znakomite recenzje sprawiły, że włodarze Warner Bros. Pictures nie zastanawiali się zbyt długo i zdecydowali się na realizację kontynuacji.

Jakiś czas temu reżyser filmu David F. Sandberg stwierdził, że chętnie powróci na stanowisko reżyserskie. Z jego słów wynikało, że w biurach wytwórni już wtedy toczyły się rozmowy na temat ewentualnego sequela. Teraz studio Warner Bros. Pictures zatrudniło scenarzystę do napisania kolejnego filmu. Skrypt zostanie dostarczony przez Henry'ego Gaydena. Co prawda na razie nie potwierdzono, że David F. Sandberg powróci jako reżyser, ale możemy być pewni, że on oraz producent Peter Safran będą brali udział w tworzeniu kontynuacji.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na następne informacje związane z filmem "Shazam! 2". Możliwe, że w DC Extended Universe wreszcie zobaczymy postać Czarnego Adama, którego na ekranie mógłby sportretować Dwayne Johnson. Co Wy na to?

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…