Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

To nie koniec Tony'ego Starka - bohater może pojawić się w kolejnym filmie MCU! 0

Jeśli myśleliście, że Avengers: Koniec gry było pożegnaniem Tony’ego Starka z Marvel Cinematic Universe, to grubo się myliliście. Bohater może powrócić w kolejnym filmie należącym do MCU!

Chyba wszyscy fani Kinowego Uniwersum Marvela pogodzili się z tym, że przygoda Roberta Downeya Jr. z postacią Tony’ego Starka dobiegła końca. Jak się teraz okazuje hollywoodzki aktor prawdopodobnie jeszcze raz wcieli się w bohatera, dzięki któremu stał się jedną z najjaśniejszych gwiazd kina na świecie.

Z informacji, które dobiegają zza oceanu wynika, że Robert Downey Jr. pojawi się w roli Tony’ego Starka w solowym filmie o przygodach Czarnej Wdowy. Z jednej strony wydaje się, że jest to wielka informacja, którą Marvel powinien trzymać w tajemnicy i zaskoczyć fanów, jednak patrząc na to z perspektywy marketingowej postać Iron Mana może posłużyć, jako wabik. Z pewnością nie jeden fan MCU poszedłby do kina zobaczyć jeszcze raz superbohatera w akcji.

Warto pamiętać, że pojawienie się Tony’ego Starka w następnym filmie Kinowego Uniwersum Marvela nie oznacza jego wskrzeszenia. Akcja Black Widow będzie rozgrywała się pomiędzy wydarzeniami z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, a Avengers: Koniec gry.

Na razie powinniśmy te informacje traktować z przymrużeniem oka, jednak będziemy monitorować doniesienia związane z filmem Black Widow i pojawieniem się w nim Iron Mana.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101

Biedny Tony. Jego truchło pewnie będą wywlekać jeszcze przez parę filmów.

Proszę czekać…