Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stacja CW pracuje nad żeńską wersją serialu ''Kung Fu'' 0

Stacja CW pracuje nad nową wersją klasycznej serialu o sztukach walki z lat siedemdziesiątych – Kung Fu. Tym razem jednak w roli głównej miałaby pojawić się kobieta.

Nad serialem pracować będzie Greg Berlanti oraz jego firma producencka Berlanti Productions. Nad projektem pracować będą również Christina M. Kim i Martin Gero, czyli osoby, które maczały palce w realizacji serialu Blindspot: Mapa zbrodni. W reboocie klasycznego serialu, który był emitowany w latach 1972-1975 w roli głównej zobaczymy młodą kobietę.

Pierwotnie serial miał powstać dla stacji FOX, jednak projekt nie doszedł do skutku i ostatecznie nie zamówiono odcinka pilotowego. Scenariusz napisze Christina M. Kim.

Młoda Chinka amerykańskiego pochodzenia po zakończeni nauki wyrusza do kraju swoich przodków, aby odwiedzić odosobniony klasztor w Chinach. Kiedy wraca odkrywa, że w jej rodzinnym mieście panuje korupcja i wysoka przestępczość. Zamierza wykorzystać swoje umiejętności sztuk walki oraz wartości klasztoru Shaolin aby chronić swoją społeczność i postawić przestępców przed wymiarem sprawiedliwości. Dodatkowo zamierza znaleźć mordercę jej mentora.

Oryginalną serię stworzyli Ed Spielman, Jerry Thorpe i Herman Miller. W roli głównej pojawił się David Carradine, który zagrał rolę Kwai Chang Caine’a.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Czasy takie, że myślałem iż mnie już nic nie zdziwi, a tymczasem…      
No cóż, ale będąc na topie obecnych trendów w jankeskim kinie, telewizji i streamach sieciowych bez pudła zakładam, że owa "młoda kobieta" będzie czarna (na 99,999999% Lupita Nyong’o ;) całkiem możliwe też, że zamiast facetów będzie wolała kobiety.      
Takie czasy – samiec wróg twój! :P      

Proszę czekać…