Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czarna Wdowa kontra Taskmaster w nowej zapowiedzi widowiska Marvela 0

Wczoraj Sony Pictures zaprezentowało nam pierwszą oficjalną zapowiedź widowiska o Michaelu Morbiusie, a teraz Marvel Studios postanowiło nie być dłużne. Zadebiutował nowy zwiastun promujący solowy film o przygodach Nataszy Romanoff, znanej także jako Czarna Wdowa.

Czarna Wdowa to film, który zapoczątkuje tak zwaną czwartą fazę Marvel Cinematic Universe. Studio na razie nie wydało oficjalnego streszczenia fabuły, ale z dotychczasowych informacji, materiałów oraz wywiadów wynika, że akcja filmu będzie rozgrywała się pomiędzy wydarzeniami znanymi z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów oraz Avengers: Wojna bez granic. Na początku historii Natasha Romanoff będzie międzynarodowym zbiegiem, który naruszył porozumienie zawarte w Sokovii. W końcu trafi do Budapesztu, gdzie zostanie zmuszona stawić czoła demonom ze swojej przeszłości.

W obsadzie aktorskiej oprócz oczywiście Scarlett Johansson wcielającej się w rolę tytułową zobaczymy takie gwiazdy jak Rachel Weisz, Florence Pugh czy David Harbour. Za kamerą stanęła australijska pani reżyser Cate Shortland, która ma na swoim koncie takie produkcje, jak Lore czy Syndrom berliński.

Czarna Wdowa trafi do polskich kin już 1 maja. Jak oceniacie nową zapowiedź superprodukcji Marvela?

Źrodło: Marvel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…