Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Amazon ogłasza pełną obsadę serialowego ''Władcy Pierścieni'' 2

Główna obsada serialowego Władcy Pierścieni została skompletowana. Do produkcji dołączyło, aż dziewięć nowych nazwisk. Informacja o angażu wyszła od samego Amazona, a więc jest ona pewna.

fot. materiały prasowe

Do tej pory w obsadzie znajdowali się Joseph Mawle, Maxim Baldry, Robert Aramayo, Markella Kavenagh, Ema Horvath i Morfydd Clark, która wcieli się w młodą Galadrielę. Dołączają do nich Tom Budge, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Cordova, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith i Charlie Vickers. Autorami scenariusza są J.D. Payne i Patrick McKay. Reżyserem pierwszych odcinków został J.A. Bayona.

Po przeprowadzeniu poszukiwań na globalną skalę, z przyjemnością w końcu ujawniamy pierwszą grupę znakomitych aktorów, którzy wezmą udział w serii.

powiedział J.D. Payne

Niestrudzenie pracujemy nad tym, aby Śródziemie ożyło. Robimy to dla wszystkich fanów oraz dla nowych odbiorców na całym świecie.

dodał Patrick McKay

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona.

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się już w lutym w Nowej Zelandii. Premiera The Lord of the Rings zaplanowana jest na przyszły rok.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

MARTIN007

No to teraz czekać tylko na pierwszy zwiastun. Ciekawe czy też będą kontrowersje jak w przypadku Wiedźmina i ogólnie jak wyjdzie ta produkcja.

PolepioneKadry

Moim zdaniem jest to obsada, która dobrze poprowadzona, mająca co zagrać i w czym ma szansę się sprawdzić.

@PolepioneKadry co do obsady ciężko mi się wypowiadać, zagra jak zagra, masz rację, że mają szansę. Raczej bałbym się bardziej właśnie o to poprowadzenie, no i właśnie sam scenariusz. Już Jackson pozwolił sobie na pewne odejścia od kanonu, ale wszystko to było w ramach rozsądku i nie raziło za bardzo fana Tolkiena (chyba, że tych na prawdę ortodoksyjnych :)), tu boję się rażących zmian i interpretacji Silmarilionu.

Proszę czekać…