Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun horroru ''Run'' z Sarah Paulson w roli głównej 0

Studio Lionsgate opublikowało oficjalną zapowiedź horroru Run w reżyserii Aneesh Chaganty, który na swoim koncie jak na razie ma tylko jeden film – thriller z 2018 roku pt. Searching.

Chaganty jest także współautorem scenariusza wraz z Sev Ohanian. Za produkcję odpowiada Ohanian i Natalie Qasabian. W głównej roli Sarah Paulson (Diane), aktorka którą kojarzyć możecie z serialu American Horror Story, American Crime Story czy filmów Nie otwieraj oczu czy Glass. Nadchodzący horror daje także wielką szansę debiutantce Kierze Allen, która wcieli się w Chloe – córkę Diany.

Poniżej wspomniany zwiastun.

Film Run opowie nam o chorej relacji córki z matką. Mówi się, że nigdy nie można uciec od miłości matki, ale dla Chloe nie jest to pocieszeniem, ale zagrożeniem. Relacja pomiędzy nią, a jej matką jest nienaturalna, a nawet złowieszcza. Chloe została wychowana w całkowitej izolacji, będąc kontrolowaną na każdym kroku. Dopiero, gdy dojrzała zaczyna rozumieć tajemnice i sekrety jakie do tej pory ją otaczały. Kiedy mama jest zbyt blisko, musisz uciekać!

Premiera filmu 8 maja br.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…