Plany Marvel Studios! 1

Studio Marvel wyjawiło swoje plany filmowe na najbliższe parę lat!

Biorąc pod uwagę sukces Iron Mana, który zarobił w Stanach 104,2 miliony, a na całym świecie już 201 milionów dolarów, wiadomo jest, że pierwszym filmem w planie jest Iron Man 2, który będzie miał premierę 30 kwietnia 2010 roku.

Fragment okładki komiksu ThorFragment okładki komiksu Thor

Poza tym zapowiedziano jeszcze 3 filmy. Pierwszym to Thor w reżyserii Matthew Vaughna. Opowieść o jednym z nogów Nordyckich, który został wygnany na ziemię z Asgardu, późniejszy członek Avengers. Film ma mięc premierę 4 lipca 2010 roku . Drugim jest The First Avenger: Captain America (tytuł roboczy), który będzie mieć premierę w 6 maja 2011 . A The Avengers, który to Kapitan Ameryka jest jednym z pierwszych członków, będzie mieć premierę w lipcu 2011 . Warto zaznaczyć, że Jon Favreu prawdopodobnie będzie reżyserem tego filmu, ale pod jednym warunkiem – Hulka i Iron Mana mają zagrać Edward Norton i Robert Downey Jr.

Na konferencji prasowej David Maisel z Marvel Studios powiedział, że Iron Man 2 posłuży przedstawieniu Thora. Wspomniał także o planach stworzenia kolejnych części filmu o Hulku, a także dodał, że pracę nad Spider-Manem 4 trwają, ale nie podał szczegółów.

Szykują się w kinie grube lata dla fanów komiksów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

jacks

rewelacja. będzie na co czekać :P a tak przy okazji to Thor nie jest chyba nogiem tylko bogiem :P a film będzie "mieć" premierę a nie "mięc"… pozdro

Proszę czekać…