Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Darkseid pojawi się w "Lidze Sprawiedliwości" od Zacka Snydera 0

Fani komiksowych ekranizacji wreszcie otrzymali to czego chcieli, czyli Ligę Sprawiedliwości od Zacka Snydera. Warner Bros. Pictures i HBO Max potwierdziły powstanie filmu, który będzie pierwotną wersją tego, co chciał pokazać Snyder przed opuszczeniem projektu z powodu problemów osobistych.

Zack Snyder otrzyma nie tylko możliwość ponownego zmontowania filmu, ale również budżet, który pozwoli mu na ewentualne dokrętki. Mówi się, że filmowiec dostanie nawet 30 mln dolarów na dokończenie swojego filmu. Wersja reżyserska Ligi Sprawiedliwości będzie zdecydowanie dłuższa – ma trwać 214 minut, aczkolwiek pojawią się też spekulacje, że może być jeszcze dłuższa.

Oczywiście pod największym znakiem zapytania stoi strona fabularna filmu. Potwierdzono, że na ekranie zobaczymy jednego z najpotężniejszych złoczyńców DC, czyli Darkseida (można uznać, że jest on odpowiednikiem Thanosa w filmach i komiksach Marvela). Niestety poza potwierdzeniem jego pojawienia się w Lidze Sprawiedliwości, nie dostaliśmy żadnych innych szczegółów.

Przypomnijmy, że w wersji kinowej, którą dokończył Joss Whedon zabrakło kultowego czarnego charakteru. Zapowiedź jego nadejścia mieliśmy już w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, gdzie zobaczyliśmy sekwencje koszmarów Bruce’a Wayne’a.

Czekamy na kolejne doniesienia związane z projektem Zacka Snydera i Ligą Sprawiedliwości.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

PawEl84

Czemu tak negatywnie niektórzy podchodzą do tematu wersji reżyserskiej. Oceniają coś co miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego, czego nie widzieli na własne oczy, coś co dopiero będzie miało swoją premierę, tymczasem niektóre osoby już wiedzą, że będzie beznadziejne i "po co to i na co to", a ludzie którzy chcą to oglądać to pospólstwo. Przypominają mi się ci wszyscy reporterzy amerykańscy, którzy twierdzili pogardliwie, że wersja reżyserska nie istnieje, że Snyder bajki opowiada, że nigdy nie zostanie wydana, że jest zbyt mroczna, że to marzenia hałastry. A tym czasem mroczne pomysły Snyder’a znalazły się, w kolorowy sposób pokazane, w dwóch ostatnich Avengers’ach i jakoś nikt nie narzekał, że Thanos zabił połowę wszechświata, "stracił głowę" dosłownie i w przenośni oraz była zabawa w cofanie się w czasie. Może ktoś w końcu pokazał WB że gdyby mieli trochę więcej odwagi to Marvel miałby duży problem z uzyskaniem sukcesu przy End Game. Niestety dzisiaj ludzie są bardzo podatni na trolowanie w sieci i negatywne opinie innych osób i bardzo często zamiast wyrabiać sobie swoje własne zdanie na dany temat dołączają się do mocniej krzyczącej grupy, z obawy przed wyśmianiem czy napiętnowaniem. Ja nie wiem jaki to będzie film, liczę tylko, że nawet jak studio już później nie będzie kontynuować wizji Snyder’a, to chociaż będzie pasował tonacją i klimatem do Men of Steel i Batman v Superman. Takie moje, skromne marzenie o mini trylogii. :)

Bercik022 PawEl84

@PawEl84 nie narzekają z byle powodu, BvS był nie ogladalnym filmem, popatrz na oceny i jak film bardzo szybko skończył zarabiać. JL mając plejadę bohaterów, nie zarobił nawet na siebie to o czym my tu mówimy? Problemem nie jest pomysł a to jak zostało to zrobione Snyder jest beznadziejnym reżyserem i tyle, umie pokazywać obrazki z komiksów ale cała reszta się rozpada jak domek z kart. Uwielbiam pierdolety, że niby czegoś się Marvel obawiał? Niby czego? Ledwo powstającej z kolan marki ? Popatrz na zarobek i oceny filmów marvela a tych co powstały za czasów Snydera, no kuwa jest duży przeskok. Czytając to co napisałaś to dał byś się pociąć by tylko Marvel upadł i za nic nie dasz sobie wyjaśnić, dlaczego wersje Snydera to bełkot i totalna fuszera reżyserska. Typ miał za dużo wolnej ręki i chciał wszystko pokazać od razu stąd wszystko jest po prostu nawalone w tym filmach, że robią się one nie oglądalne. Popatrz jak wygląda Aquaman czy Shazam, gdzie wszystko zaczyna się trzymać kupy bo reżyser nie ma całkowicie wolnej ręki, i co za tym idzie, jakoś taki Aquaman zarobił więcej nic BvS, gdzie cholera masz Batmana i Supermana O,O.
Cale Snyder Cut jest zabiegiem czysto marketingowym bo szybko im te 30 baniek się zwróci i fani przestaną wreszcie płakać.
Men of Steel w miarę lubię i byłem mega podjarany jak szedłem do kina na BvS i starałem się bronić go jak mogłem ale no się po prostu nie dało. Powiedziałem sobie dobra, kupię wersję rozszerzoną na BR i o ja pier…., to była jeszcze gorsza męka.

PawEl84 Bercik022

@Bercik022 MARVEL’ jak i DC są u mnie na tej samej pozycji. Posiadam wszystkie filmy na blu ray z serii MCU i większość poprzednich, które nie należą do nowego nurtu i tak samo jest z DC. Właśnie czytam mój poprzedni wpis i próbuje się doczytać czy można było to odebrać, że jestem przeciwko Marvel’owi. Hmm… Bercik nie odczytuj mnie negatywnie :) W ramach ścisłości: wychowałem się na komiksach o superbohaterach i naprawdę dużo przyjemności sprawia mi oglądanie filmów DC czy Marvel. Mam nadzieję, że powstanie jeszcze dużo następnych filmów z obydwóch wytwórni. A jeśli chodzi o BvS to nie było tak źle, jest to trzeci pod kątem zarobków film o batmanie zaraz za 2 i 3 częścią filmów Nolan’a. W całości prawie 874 mln. Czysty zysk dla studia to 106 mln. Plus 100 mln z nośników fizycznych tylko w samych stanach. Na szczęście nie musimy się wszyscy ze sobą zgadzać, mi BvS (wersja reżyserska) bardzo się podobał bo widziałem w nim kilka ruszających się obrazków z komiksu, a to chyba o to chodzi w filmie na podstawie komiksu, tak po części chociaż. :) Przyznam rację jednak temu, że JL było niezadowalające i totalnie nie pasowało do poprzednich i następnych filmów. Tak jakby ktoś inny to kręcił, nie Snyder, a osoba "znająca się na rzeczy", reżyser Avengersów 1 i 2 —-sabotaż? :D ? :D ? :D – jak idziemy w paranoje to na całego. :D

Bercik022 PawEl84

@PawEl84 przepraszam Cię z tym Marvelem, źle to zrozumiałem. A co do zarobków BvS to jesteś przesadnym optymistą :p, film gdzie masz po tylu latach Supermana i Batmana gdzie do tego będą się jeszcze tłuc to zysk powinien być na poziomie 600mln, powinien to być jeden z bardziej dochodowych filmów, min pierwsza 10. A tu Aquaman to przebił, film o postaci komiksowej z której robili sobie twórcy popkultury żarty przez lata. Co do kart komiksów, chodzi mi o to, że Snyder pokazuje wyłącznie poszczególne obrazki z komiksów i tyle to miałeś z Watchmenami i to było w BvS ale co z tego, że ktoś oglądający zobaczy i powie "wow to jest identyczny kadr jak z Dark Knight Rises", jak tym kadrem dalej nic nie pokazujesz. Jest to pusty obrazek bez celu kiedy cała fabuła się wali bo jest w niej nawalone za duzo.
Nie będę jednak dalej tłumaczył bo widzę, że nie dam rady Cię przekonać.
Też mam wszystkie BR z Marvelem i DC i do Marvela wracam bardzo często a jedyne z DC do czego wracam jest Aquaman, Shazam! I Men of Steel bo do tego ostatniego czuje jakiś sentyment.

Bercik022

Ale to będzie idealny Snyderowski molochowy bełkot :p, to jest ten typ reżysera, który umie pokazywać obrazki z kart komiksów na ekranie i to cholera tylko tyle, reżyserem jest naprawdę kiepskim.
Kiedyś myślałem, że Watchmen jest mega filmem póki nie przycztałem komiksu, który dopiero zrobił na mnie wrażenie, w tedy film wydawał się tylko słabą wydmuszką.
Najlepsze jest, że te kilka osób, co było za Snyder Cut myśli, że WB będzie chciało dalej w to brnąć, kiedy starają się jak najmocniej odciąć od tego Snyder Uniwersum, film który miał kilku superbohaterów naraz był totalna klapą więc brnąć dalej w ten syf nie ma sensu.

Proszę czekać…