Steve Carell potwierdza: Michael Scott nie powróci w reboocie "Biura" 1

Po wydaniu oficjalnego zamówienia na ponowne uruchomienie Biura, fani którzy zastanawiali się nad powrotem Michaela Scotta, w którego wcielał się Steve Carell, będą rozczarowani. 61-latek niedawno potwierdził, że nie powróci do tej roli.

kadr z serialu "Biuro"

Kultowy menadżer Dunder Mifflin, Michael Scott, opuścił oryginalną serię po sezonie 7 i powrócił po raz ostatni w finale serii. Prawdopodobnie będzie to ostatni występ Michaela Scotta na ekranie, ponieważ Carell stwierdził, że na pewno nie pojawi się w nadchodzącym spinoffie.

Będę oglądał, ale się nie pojawię… To po prostu nowa rzecz i naprawdę nie ma powodu, aby moja postać miała pojawiać się w czymś takim.

wyjawił Steve Carell

Komedia Grega Danielsa rozgrywa się w tym samym świecie, co oryginalna seria. Oprócz Steve’a Carella nie potwierdzono, że powrócą także inni znani członkowie obsady The Office, w tym John Krasinski, Rainn Wilson i Jenna Fischer.

Siedziba Biura mieściła się w Scranton w Pensylwanii, a nadchodzący spinoff będzie miał miejsce w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych. Oczekuje się, że produkcja ma rozpocząć się w lipcu 2024 roku.

Akcja skupi się wokół dziwacznych pracowników umierającej gazety ze środkowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych. Jedyną szansą wydawcy na ożywienie historycznego wydania jest rekrutacja reporterów-wolontariuszy.

Jedynymi potwierdzonymi członkami obsady są Domhnall Gleeson i Sabrina Impacciatore.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…